>

MAGAZİN

Ayrılık Getiren Yanlış Haber…

Tescilli güzel Hakan Sabancı`yı terketti!
 
   
 
 
     

2014 Best Model'i Dila Pekdemir Hakan Sabancı'yla olan 1 yıllık ilişkisini bu haber yüzünden bitirdi.

"Dallas gibi ayrılık hikayesi"

Geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı'nın başka bir bayanla görüntülenmesinin ardından sevgilisine "Onunla aramda bir şey yok, arkadaşlarımlaydım çekmişler" diyerek durumu toparlamak istedi, ardından aynı fotoğraf "Sabancı'ya Best Model Sevgili" manşetiyle gündeme geldi.

Dila Pekdemir iş için Kıbrıs'tayken sosyal medya üzerinden gelen haberdeki fotoğrafın kendisine ait olmadığını açıkladı. Ertesi gün ise fotoğraftaki bayanın Lara Surol olduğu ve aşk yaşadıkları iddiaları ortaya çıkınca Dila Pekdemir Hakan Sabancı'yı terketti.

Kendisinden 10 yaş büyük bir bayanın üzerine ünlü mankenin adının yazılarak gündeme getirilmesi ise ayrıca gerginliğe sebep oldu.

Aldatıldığını kendi adına çıkan haberle sosyal medya üzerinden öğrenen tescilli Türkiye güzeli şu açıklamayı yaptı.

"Bu olanlar hiç yakışmadı, ne yazık ki ben hayatımdaki insanı tanıyamamışım. İlişkimle değil işimle ve başarılarımla gündemde olmayı seçtiğim için beraberliğimi hiçbir zaman kendime reklam yapmadım, yapmam da. Eğer reklam peşinde olsaydım bu ilişkiyi çoktan haber yapardım. Hakan'la 1 yıldır beraber olmamıza rağmen ailem bile 2 hafta önce ben söylediğimde öğrenmişti.

Bugüne kadar hiç kimseyle görüntülenmedim, ya da adım bir olaya karışmadı şimdi ise bana ait olmayan bir fotoğrafta adımı manşet görüyorum, böyle bir durum yaşandığı için gerçekten çok üzüldüm. Aldatıldığıma mı yoksa benimle alakası olmayan birinin ben olarak lanse edilmesine mi sinirleneyim. İki cihan bir araya gelse bundan sonra ben Hakan'la bir araya gelmeyeceğim, kararım bu kadar net çünkü bu affedilebilecek bir şey değil.

Bu da bu konuyla alakalı yaptığım ilk ve son açıklamaydı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>