>

MAGAZİN

Barış Kılıç’ın Miami Çıkarması

Türk Dizilerinin Latin Amerika’ya satışının 10. Yılı sebebi ile Miami’de özel olarak düzenlenen Türk Drama Gecesi’ne katılan başarılı oyuncu Barış Kılıç ‘Başarı Ödülü’ne layık görüldü.
 
   
 
 
     

Miami Temple House’da düzenlenen gecede, ödülü Latin Amerikalı yapımcılardan alan ünlü oyuncu, konuşmasına ispanyolca Buenos Noches (iyi akşamlar ) diyerek başladı ve ingilizce devam etti.

“ Ödül aldığım için çok teşekkür ederim. Benim için çok kıymetli. Amerika’da eğitim aldığım sırada Latin Amerikalı çok arkadaşım vardı. Yıllar içinde kontağımız kesilmişti. Türk dizilerinin Latin Amerika’da yayınlanması ile beni tekrar buldular. Bu beni çok mutlu etti. Böyle güzel projeler içinde bulunduğum için gururluyum. Çok teşekkürler.” dedi.

Kılıç, dünyanın dört bir yanından geceye katılan uluslararası yayın kuruluşlarına röportajlar verdi. Bu sıralar Kızılcık Şerbeti’nde Ömer karakterini canlandıran Kılıç, etrafını saran hayranlarıyla da hatıra fotoğrafları çektirdi.

Davete eşi Ayşegül Kılıç ile katılan Barış Kılıç, “Be Goddess” marka aksesuar tercih ederken kıyafeti ise Emre Erdemoğlu imzası taşıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>