>

MAGAZİN

Bu itiraflar çok konuşulacak!

Beatles grubunun üyelerinden Paul McCartney ile boşanma davasıyla uzun süre manşetleri süsleyen Heather Mills’in geçmişiyle ilgili şok gerçekler açığa çıktı.
 
   
 
 
     
Ünlü müzisyen McCartney ile evlenmeden önce karanlık bir hayat yaşadığı bilinen Mills’in 1990’lı yıllarda dünyanın en zengin iş adamlarından Adnan Kaşıkçı ve bir Suudi Prensiyle para karşılığı beraber olduğu belirtildi.

O dönemde Kaşıkçı’nın sevgilisi olan Ros Ashley Kaşıkçı ile bir Suudi Prensi’nin özel bir gece için istediği kızlar arasında Mils’in de olduğunu söyledi. Mills’in diğer kızlarla birlikte Prensin de bulunduğu toplu seks partisine katıldığını anlatan Ashley sözlerine şöyle devam etti: ‘Heather odasına girdiği Prensin önünde soyunmaya başladı. Gözlerime inanamamıştım. Prens bile bu hareket karşısında şok oldu’.

Kaşıkçı ve Prensle birkaç kez beraber olan Mills’in toplu seks partilerinden de bolca para kazandığını belirten Ashley ünlüler dünyasıyla ilgili yaşadığı her şey önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak olan kitabında açıklayacağını söyledi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>