>

MAGAZİN

Cosmoturk.com yaparsa en iyisini yapar!...

Cosmoturk.com'un başlattığı kampanya büyük ses getirdi. Armağan Çağlayan ekranlara etekle çıktı. Sonrasında neden canlı yayına etekle çıktığını anlattı. Tıklayın!...
 
   
 
 
     
Pop Star Alaturka'nın jüri üyesi Armağan Çağlayan canlı yayına neden etekle çıktığını anlattı.

AYŞE ÖZYILMAZEL / SABAH

Okan ve Mali'ye etek çok yakışır!

Çok şükür 'Altın Portakal' günleri sona erdi! Peki bu hafta magazin gündemimizde başka neler yer etmişti? Mesela Armağan Çağlayan'ın 'Popstar Alaturka'da etek giymesi... Aman da ne karıştı ortalık! Ben de 'Altın Portakal' yazılarım biter bitmez, hemen Çağlayan'ı aradım! Etek durumlarıyla ilgili merak ettiğim her şeyi sordum. Başım göğe erdi mi, erdi! Merakım dindi!


İYİ Kİ GİYMİŞİM!

Armağan Bey, bir etek giydiniz olay oldunuz! Allah aşkına niye giydiniz?

Erkekte etek bütün dünyada moda, onun için giydim! Özel bir şey için değil yani.


'Var Mısın Yok Musun'da Christina Aguilera'nın çıkmasına misilleme değil diyorsunuz, öyle mi?

Aklımın ucundan bile geçmedi! Ben bu eteği Marc Jacobs'tan getireli 3 hafta oldu. Önce tereddüt ettim, giymeye cesaret edemedim. Sonra da giydim. Üstelik ilk giyen de ben değilim. Daha önce İlhan Mansız ve Ali Güven de giymişti.

Peki etekle televizyona çıkınca, gündeme geleceğinizi bilmiyor muydunuz?

Elbette konuşulacağını biliyordum ama beni şaşırtan, çıkınca hepimizin 'lümpen' dediği çocukların 'helal olsun sana' tezahüratı yapması ve teyzelerin beni alkışlamasıydı... Birtakım tepkileri 'aydın' dediğimiz insanlardan aldım. Oysa ben bunu markete giderken değil, bir sahne şovunda giydim. Oraya çıkınca da, "İyi ki giymişim" dedim.

Ya şimdi ne diyorsunuz?

Hala "İyi ki giymişim" diyorum. Bu cumartesi, Murat Boz da konserine etekle çıkacakmış.


2 BİN 500 DOLAR!

Ayıptır sorması, Marc Jacobs eteğiniz ne kadar?

2 bin 500 dolar!

Yalnız eteğinizin boyu olması gerekenden biraz uzundu. Niçin?

Etekle oturup kalkmasını bilmediğim için özellikle uzun bıraktım. Böyle olmadığı halde kalkıp 'Christina ile frikik yarışması' dediler. Nerem gözüktü ki?

Başka bir kıyafet sürpriziniz var mı bize?

Dünya modası nereye gidiyor bakmak lazım. Etek bir dahaki yaz daha büyük trend olacak!

Hangi erkekler asla etek giymesin?

Kısa boylular giymesin! Ama ben giymeseydim, bence Okan Bayülgen çok iyi taşırdı. Boyu kısa mısa ama yakışırdı. Mehmet Ali Erbil de çok iyi taşırdı.

Acaba bir erkek için etek giymek nasıl bir şey?

Çok rahatmış çok! Kadınların niye etek giydiğini şimdi anladım. Bir süre sonra üstümde etek olduğunu bile unuttum zaten. İnsanları niye kıyafetleriyle yargılıyoruz. Bence, bunu tartışmak lazım!

Siz de 'Popstar Alaturka'da insanların kıyafetlerini çok eleştiriyorsunuz ama...

Ben kıyafetleri iyi taşıyamayanları eleştiriyorum. Biri bana "Çok rüküşsün, olmamış" diyebilir ama mevzuu alıp "Ya bir gün bunu alıp, çocuklarımız da sokakta giyerse" diye kızıyorlar ya! Çok saçma!

YA BENCE?

Armağan Çağlayan'ın etek giymesi hakkında herkes bir şey söyledi. Yukarıda kendisi de konuyla ilgili sorulara cevap verdi. Peki ya bence bu etekli erkek işi nasıl bir şeydi? Bana sorarsanız; Armağan Çağlayan çok zeki bir adam! Şov dünyasının matematiğini iyi biliyor. Eğlendiriyor, hakkında konuşturuyor, merak ediliyor Etek giymesine gelince; dünyada etek giyen ne ilk ne de son erkek Çağlayan! Üstelik eteğini boyunun uzun olmasına rağmen, çok iyi taşıdığını düşünüyorum. Ve "Bu bir şov!" diyorum. Lütfen olayı büyütmeyelim, sadece eğlenelim.

www.sabah.com.tr

COSMOTURK NOTU:

03.08.2008'de Cosmoturk Genel Müdürü Cenk Babaeren ve Fotoğraf Sanatçısı Süreyya Yılmaz Derneğin başlattığı, Vatan Gazetesi'nden Zeynep Bakır'ın hazırladığı, "ETEKLİ ERKEKLER" kampanyası tüm hızıyla devam ediyor.

Amacımız insanların ön yargılarını bırakarak hayatı güzel yaşamalarını sağlatmak.

COSMOTÜRK'ÜN BAŞLATTIĞI ETEKLİ ERKEKLER HABERİNİ OKUMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN:


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>