>

MAGAZİN

En şık ünlü Gwyneth Paltrow

Ünlü aktris, “Harper’s Bazaar” dergisinin anketinde İngiltere’de yaşayan en şık ünlü seçildi. 10 kişilik listenin devamında ise ...

 
   
 
 
     
Oscarlı ünlü aktris Gwyneth Paltrow, İngiltere’de yaşayan en şık ünlü seçildi. İkinciliği “moda akımı yaratan manken” olarak tanınan Kate Moss, elde etti.

İngiltere’de yayınlanan Harper’s Bazaar dergisinin geleneksel anketinde İngiltere’de yaşayan en şık ünlüler belirlendi.

“Coldplay” grubunun solisti Chris Martin ile evlendikten sonra yaşamını Londra’da sürdüren ve şu günlerde ikinci bebeğini bekleyen Paltrow, ankette ipi göğüsleyen isim oldu. Derginin moda editörü Sara Buys, “Aşık Shakespeare” filmiyle “En İyi Kadın Oyuncu” dalında Oscar kazanan ünlü oyuncunun aslında tam bir Amerikalı olduğunu, ancak İngiltere’de yaşamaya başladıktan sonra giyim stilini daha da geliştirdiğini söyledi. Paltrow’un artık daha az şaşaalı, ancak çok cesur bir giyim stiline sahip olduğunu belirten Buys, “Bu da Londra’daki sokak modasıdır. Bu nedenle onu en şık seçtik” dedi.

KATE MOSS İLE MADONNA DA LİSTEDE

Listede ikinciliği “moda akımı yaratan manken” olarak tanınan Kate Moss, elde etti. Aktris Tandie Newton’ın üçüncü olduğu listeye, yönetmen Guy Ritchie ile evlendikten sonra Londra’ya taşınan Madonna, giyim stiliyle akım yaratan ünlülerden Sienna Miller ile şarkıcı Bob Geldof’ın kızı Peaches Geldof da girdi.

Derginin anketine göre İngiltere’de yaşayan en şık ünlüler sırasıyla şöyle:

1- Gwyneth Paltrow
2- Kate Moss
3- Thandie Newton
4- Liberty Ross
5- Sienna Miller
6- Laura Bailey
7- Peaches Geldof
8- Yasmin Le Bon
9- Zadie Smith
10- Madonna


NTV


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>