>

MAGAZİN

Esra Erol:“Filmde Oynamayı Çok İstiyorum”

Ünlü sunucu Esra Erol, İtalyan Şef Danilo Zanna’nın Youtube’ta yayınlanan şov programı “ Komedi Spaghetti”ye konuk oldu.
 
   
 
 
     

Samimi ve eğlenceli bir sohbete imza atan ikili, eğlenceli oyunlar sırasında ise kahkahalara boğuldu. Keyifli programda samimi açıklamalar yapan Erol “Bir filmde oynamayı çok istiyorum. Şimdiye kadar hep hayır diyordum; ama şuanda içimde inanılmaz bir istek var.” dedi.

Her hafta ağırladığı birbirinden ünlü isimler ile adından söz ettiren, Youtube’un ilk komedi şovu “Komedi Spaghetti” ye Esra Erol konuk oldu.

Yapımcılığını Muse Network’ün, sunuculuğunu ise Danilo Zanna’nın üstlendiği programda eğlenceli anlar yaşayan Erol, samimi açıklamalarda bulundu.

Danilo’nun “Seni bir filmde görmek isterim” cümlesi üzerine heyecanını ve mutluluğunu gizleyemeyen Esra Erol “Şimdiye kadar gelen tekliflere hep ‘hayır’ diyordum. Ama şuanda içimde büyük bir istek var. Tabii ki yapabilir miyim, öyle bir yeteneğim var mı bilmiyorum.” dedi.

ESRA EROL’DAN GUPSE ÖZAY’A MESAJ VAR!


Yakın arkadaşım dediği Gupse Özay’a seslenen Erol “İnsanın en yakın arkadaşı hem senarist olacak, hem yazar olacak, hem film çekecek , hem de rol vermeyecek. Bu nasıl şey” cümlesiyle yakın arkadaşına espri dolu bir mesaj gönderdi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>