>

MAGAZİN

Evet kaprisliyiz çünkü ünlüyüz

Yabancı ünlülerin tuhaf kaprisleri olur da, bizimkilerin olmaz mı?
 
   
 
 
     
Yabancı ünlülerin tuhaf kaprisleri olur da, bizimkilerin olmaz mı? Ünlülerimiz, yabancı meslektaşlarıyla her konuda olduğu gibi bu konuda da öyle bir yarışıyorlar ki, çoktan fark attılar bile....

Orkestra 1. sınıfta uçacak!
Sanatçının ilk şartı öncelikle gideceği yere orkestrasının birinci sınıfta uçması ve onlarla birlikte aynı oteli paylaşması. Kulisinde viski, Antep fıstığı ve bol havlu bulundurulması da diğer önemli şartı.

Aşırı derecede hijyen
Avşar Kızı'nın, başkasının dudağına sürülen bir ruju asla kendi dudağına sürdürmediği, tozlu bir makyaj masasına oturmadığı ve kuaförde bile başkasının tarağını saçına değdirmediği biliniyor.

Genç görünme takıntısı
Sağlığına, özellikle yediklerinin kalori hesabına aşırı dikkat ettiği söyleniyor. Genç görünmek gibi bir takıntısı varmış. Göbeğini içeri çekip, göğsünü şişirerek yürümesi de bunun göstergesi.

Dışarıda asla poz vermez
Fotoğraflarının sadece stüdyoda çekilmesini istiyor. Ne arabada verilen bir poz, ne de kumsalda. Söylentilere göre bunun sebebi doğal ışıkta sivilcelerinin görünmesinden korkması.

Tam bir simetri hastası!
Simetri hastalığı olduğu söyleniyor. Tatlıses, oturduğu yerden sürekli çevresini takip edip, eğri gördüğü herşeyi düzeltmeye çalışırmış. Aksi durumda Tatlıses'in sinirleri hemen tepesine çıkıyor.

Yaptığı işten sıkılıyor
Şarkıcı, fotoğraf çekimlerine vaktinde gelmemesiyle tanınıyor. Randevusuna kaçta giderse gitsin, çekimlerin en kısa zamanda bitmesini istiyor. Bunların yanı sıra yaptığı işten çabucak sıkılmasıyla da meşhur!


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>