>

MAGAZİN

İlhan Mansız Oyunculuğu Sevdi!

Mansız,sütlü gıda üreticisi Morinaga'nın piyasaya çıkardığı "Şiro Goma Purin" (Beyaz Susamlı Puding) adını taşıyan tatlının reklam filminde oynayarak, Japon televizyonlarında boy gösterdi.
 
   
 
 
     
Dünya Kupası sırasında Japon genç kızların hayranlığını kazanan ve bu ülkede piyasaya çıkarılan bir tatlının reklam filminde oynayan Beşiktaşlı futbolcu İlhan Mansız, ''Rol yapmakta zorlandığını, ama oyunculuğu sevdiğini'' söyledi.

Morinaga firmasının Japonca internet sitesinde İlhan Mansız'la yapılan röportaja yer verildi. 

Sitede yer alan röportajda, Mansız, "Reklam hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusuna, "Çok sevdim" yanıtını verdi. 

Yönetmenin kendisinden istediği biçimde rol yapmakta zorlandığını kaydeden Mansız, "Ama yine de oyunculuğu sevdim. Eğer bir başka teklif olursa tekrar rol almak isterim" dedi. 

Mansız, reklam filmi çekilirken gülmesi ya da ciddi görünmesi gerektiği söylendiğinde bunları yerine getirmekte zorlandığını belirtti. 


MANSIZ'IN FOTOĞRAFLARI SÜPERMARKET REYONLARINDA 

Süpermarketlerin Türk tatlısının satışının yapıldığı reyonlarında İlhan Mansız ile tatlıyı hazırlayan ünlü şef Rokusaburo Michiba'nın büyük boy fotoğrafları yer almaya başladı.

Fotoğrafların altında "İlhan'ın tavsiye ettiği tatlı" ifadesi göze çarpıyor. 


REKLAMIN KONUSU 
 
Kasesi 160 yene (2 milyon TL) satılan Türk tatlısının esprili bir senaryoya sahip reklamında, ünlü futbolcunun kaşıkla uzattığı tatlıdanyiyen genç kız çok mutlu oluyor ve adeta rüya alemine dalıyor. 

Japon mutfağının ünlü şeflerinden Rokusaburo Michiba'nın kaşığa alınırken uzayan Maraş dondurmasından esinlenerek hazırladığı Türk tatlısının yapımında Antalya'da üretilen susamların kullanıldığı bildirildi.   Morinaga firması, Türk tatlısını satın alanlar arasından
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>