>

MAGAZİN

Kaya bugün ayağa kalktı!

Sanatçı Hülya Avşar, silahlı saldırıda yaralanan eşi Kaya Çilingiroğlu'nun, bugün ayağa kalktığını ve fizik tedaviye başlandığını söyledi.
 
   
 
 
     
Çilingiroğlu'nun tedavi gördüğü Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi'nde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Avşar, ameliyat olduğunda 4 ayda iyileştiğini hatırlatarak, eşinin de iyileşip spor yapmasının 3-6 ayı bulabileceğini kaydetti.

Avşar, ''Kaya bugün ayağa kalktı. Fizik tedaviye başladık. Pazar veya salı günü taburcu olup evimize gideceğiz'' dedi.

İşadamı Ahmet Ağaoğlu'nun, Çilingiroğlu'nu hastanede ziyaret etmesine ilişkin soru üzerine Avşar, ''Ahmet Ağaoğlu bizim arkadaşımız. Bu konuyu açmak bile istemiyoruz. Televizyon dahi seyretmiyoruz. Emniyetten biri geldiği zaman biz dışarı çıkıyoruz. Ben çok fazla bir şey bilmiyorum'' şeklinde konuştu.

Avşar, zanlıların yakalanmasına ilişkin soruya da ''Kısa sürede yakalanması büyük başarı. Teşekkür ediyoruz. Ama yakalandılar mı, teslim mi oldular bilmiyorum'' yanıtını verdi.

Gazetelerdeki haberlerin hepsinin doğru olmadığını da belirten Avşar, bazı gazetelerin telaş içinde, kendilerini düşünmeden yanlış haber verdiğini söyledi.

Avşar, bayram programı için ailece Antalya'ya gitmeyi
düşündüklerini dile getirerek, ''Şimdi yalnız gideceğiz'' diye konuştu.

Haberturk
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>