>

MAGAZİN

Kaynana krizi!

Manken Şebnem Scheffer ve Şenol İpek, Şebnem’in annesi yüzünden yollarını ayırdı.
 
   
 
 
     
Manken Şebnem Scheffer'ın başı annesiyle dertte. Kızının hayatının her anına karışan anne Lale Scheffer, Şebnem'in evlilik hazırlığı yaptığı Şenol İpek'e en pahalısından mobilya aldırdı. Borcunu ödeyemeyince evine haciz gelen Şenol, kavga ettiği Şebnem'i terketti.

Şenol İpek, sevgilisi Şebnem Schaefer'in annesi Lale Hanım'ın aldırttığı eşyaların parasını ödeyemeyince kapıya haciz geldi…

İstekleri Bitmiyor
Podyum aşklarının son örneği Şenol İpek-Şebnem Schaefer ilişkisinde bir kez daha kaynana krizi yaşanıyor. Daha önce de kızının ilişkilerine karıştığı için sorun yaşayan Lale Hanım, iddiaya göre damat adayı Şenol İpek'e bir sürü eşya aldırttı. Ancak vadeli alınan eşyaların ödeme zamanı geldiğinde ünlü manken gereken ödemeleri yapamadı.

Sevgililer Ayrıldı
Bu yüzden eve haciz gelince kıyamet koptu. Konuşulanlara göre, sert bir tartışma yaşayan Şenol ve Şebnem, ayrılık kararı aldılar. Daha önce Şenol için, "O bize Tanrı'nın bir lütfu" ifadesini kullanan Lale Hanım'ın ise komşulara, "Şenol hayırsız ve züğürt çıktı. Bizi rezil etti. Eşyaların parasını ödeyemeyen bir damat kızımı nasıl yaşatacak" dediği söyleniyor.

TakvimFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>