>

MAGAZİN

Mankenler nereyi boyadı?

Noella, Nefise Karatay, İpek Tanrıyar, Didem Taslan, Nilgün Bingöl, Çağdaş Karasu ve Mehmet Akif Alakurt’un nereyi, niye boyadılar?
 
   
 
 
     
Neşe Erberk Model Ajansı ve Joy Full House, Etiler’de yeni yerine taşınıyor!

Neşe Erberk Model Ajans’ının ünlü mankenleri ve Joy Full House’ın çocukları taşınacakları yeni villalarını Filli Boya’nın birbirinden güzel renkleri ve Türkiye’nin çocuklara özel ilk duvar boyası Yavru Filli Boya ile boyadı.

Daha büyük bir villaya taşınan Neşe Erberk Model Ajansı, genişleyen manken kadrosu ile rahat ve şık bir ortamda hizmet vermeye devam edecek. Joy Full House minikleri ise çocuklar için sağlıklı ve renkli bir büyüme ortamı sunan ve Türkiye’nin çocuklara özel ilk duvar boyası olan Yavru Filli Boya ile diledikleri gibi boyadıkları sınıflarında, eğlenerek öğrenmenin tadını çıkaracaklar.

“Mankenler ajanslarını, çocuklar yuvalarını boyadı!”

Boya Partisi’nde ünlü modeller Noella, Nefise Karatay, İpek Tanrıyar, Didem Taslan, Nilgün Bingöl, Çağdaş Karasu ve Mehmet Akif Alakurt’un yanı sıra Neşe Erberk’in üçüzleri Alin-Selin ve Lara da katıldı. Joy Full House’un minikleri ve Neşe Erberk Model Ajansı mankenleri Yavru Filli Boya’yı duvarlara kolaylıkla uygularken oldukça eğlenceli vakit geçirdiler.0-12 yaş arası çocuklara yönelik geliştirilen Yavru Filli Boya, bakteri üremesini önleyen aktibakteriyel yapısıyla, çocuklara sağlıklı ve renkli bir büyüme ortamı sunuyor. Yavru Filli Boya, çocukların hayallerini süsleyen renkler ve dünyanın en tanınmış çocuk markası Walt Disney’in sevimli çizgi film karakterleriyle, çocuk odalarını eğlenceli bir oyun alanına dönüştürürken, çocuklara odalarında kendi dünyalarını yaratmaları için fırsat sunuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>