>

MAGAZİN

Mehmet Ali Erbil: “Ali Sadi ile Babalığın Başka Bir Yönünü Yaşıyorum”

Babalar Günü etkinlikleri kapsamında Mehmet Ali Erbil hayatına ilişkin özel bilgiler paylaştı...
 
   
 
 
     

Ankara’da kaliteli alışverişin adresi Optimum Outlet, Babalar Günü etkinlikleri kapsamında ünlü oyuncu, sunucu ve şovmen Mehmet Ali Erbil’i konuk etti. Esin Övet’in moderatörlüğünü yaptığı ve yaklaşık 1 saat süren söyleşide Mehmet Ali Erbil, özel hayatıyla ilgili sorulan sorulara çok özel cevaplar verdi. Seyircilerin de sorularını yanıtlayarak keyifli sohbetler gerçekleştiren Mehmet Ali Erbil, bazı izleyicileri şu anda sunmakta olduğu Çarkıfelek programına davet etti. Erbil, ayrıca Optimum Outlet’te Rönesans Eğitim Vakfı için toplanan kitap kampanyasına katılarak kitap hediye etti.

Optimum Outlet AVM’de Ankaralı hayranları ile buluşan ve yoğun bir sevgi seli ile karşılaşan Mehmet Ali Erbil buluşmasında kimi zaman neşeli anlar da yaşandı. Bir hayranının 15 yıllık davulunu Mehmet Ali Erbil’e hediye etmesiyle ikili sahnede eğlenceli dakikalar yaşattı. Ziyaretçi, 15 yıldır çocuklarının bile el süremediği davulunu Mehmet Ali Erbil’le birlikte patlatmayı önerdi. İkili izleyenlerin kahkahaları eşliğinde davulu birlikte çalarak patlattılar.

“Dört evliliğimde de eşlerim Ankaralıydı, yine aşık olsam yine evlenirim”

Dünya üzerindeki en büyük sevginin çocuk sevgisi olduğunu belirten Mehmet Ali Erbil, çocuklarıyla zaman geçirmeyi çok sevdiğini dile getirdi. Oğlu Ali Sadi ile babalığın başka bir yanını yaşadığını söyleyen Erbil, büyük kızı Sezin’in evli olmasına rağmen hala her gün birlikte uzun vakitler geçirdiklerini söyledi. Dört evliliğinde de eşlerinin Ankaralı olduğunu belirten Mehmet Ali Erbil, yine aşık olsa yine evleneceğinin de sinyallerini verdi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>