>

MAGAZİN

Meltem Cumbul, Los Angeles’a yerleşiyor.

Evliliğini bitirdikten sonra ayrılığın yaralarını sarmak için ABD’ye giden Cumbul, en az 1 yıl boyunca Los Angeles’da yaşayacağını söyledi!
 
   
 
 
     
Üç aydan bu yana Los Angeles'da yoga yaparak kendi dünyasına çekilen Meltem Cumbul'un yeni evi, ünlülerin şehri L.A. Çağlayan Tuğal ile evliliğini bitirdikten sonra hiç kimseyle konuşmadan ortadan kaybolan Cumbul, önce Londra'ya, ardından da Los Angeles'a gitmişti. Önce yakın bir arkadaşının yanında kalan Cumbul, şimdi tek başına yaşamak üzere kiralık ev arayışında. Cumbul, en az 1 yıl boyunca Los Angeles'da yaşayacak.

Bir Holyywood filminde oynamak, Cumbul'un gençlik rüyasıydı. Cumbul, evliliği ile birlikte Hollywood rüyasının gereksiz bir takıntı olduğunu, artık bunun için mücadele etmeyeceğini söylemişti. Ancak güzel oyuncu, evliliğinin bitmesiyle birlikte hayallerinin ve çalışmalarının rotasını tekrar Hollywood'a çevirdi. Sanatçının yogadan arta kalan zamanlarını, tanıdığı prodüktörlerle çalışarak ve senaryo okuyarak geçirdiği, hatta yakında büyük bir projenin içinde yer alacağı konuşuluyor.

Uzun bir süre Türkiye'ye gelmeyi düşünmeyen Cumbul, Antalya Altın Portakal Film Festivali'nden aldığı jüri üyeliği teklifi nedeniyle 1 hafta için ülkesine gelecek. Festival komitesinden genç sinemacı olarak jüri üyeliği daveti alan Cumbul, festival için ekim ayında Türkiye'ye gelecek, bir hafta sonunda tekrar Los Angeles'e geri dönecek.

Kaynak: ixtanbul.com


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>