>

MAGAZİN

Nicole, Tom Cruise'a dargın!

Nicole Kidman katıldığı bir canlı yayında kendisi ve nişanlısı hakkında yorumlarda bulunan Tom Cruise'a ateş püskürdü...
 
   
 
 
     
Oscar ödüllü ünlü yıldız Nicole Kidman, katıldığı bir canlı yayın programında kendisi ve nişanlısı Lenny Kravitz hakkında yorumlarda bulunduğu için, eski eşi Tom
Cruise'a kırıldığını açıkladı.

Internetteki ''eonline'' sitesinin haberine göre, 11 yıllık evliliğin ardından Cruise ile yollarını dostça ayıran Kidman, bütün sırlarını paylaştığı eski eşinin dilini tutamaması üzerine sıkıntı yaşadı.

''Cold Mountain'' adlı filminin prömiyerinde bu sıkıntısını açıklayan Kidman, CNN'de Larry King'in sunduğu programda canlı yayına katılan Cruise'un tavrını eleştirdi. Tom Cruise'un ''Evet Nicole, Lenny Kravitz ile birlikte ve mutlu'' şeklindeki sözlerini yersiz bulan Kidman, ''İlişkimin ayrıntılarını tüm kamuoyunun bilmesi gerekmiyor. Ben, bu konuda hiç konuşmuyorum. İsterdim ki Tom da konuşmasın'' açıklamasında bulundu.

-''EVLENENE KADAR KONUŞMAYACAĞIM''-

İlişkisi hakkında evlenene kadar konuşmamaya karar verdiğini ifade eden Nicole Kidman, Kravitz ile ne zaman evleneceği, düğünün nerede olacağı gibi ayrıntıların bundan sonra da sorulmamasını rica etti. Tom Cruise ile evlilikleri ve boşanmalarının adeta kamuoyunun gözü önünde gerçekleştiğini ve bundan pişman olduğunu kaydeden Nicole Kidman, ''Evlenene kadar ağzımdan birşey çıkmayacak. İki çocuğum var ve onları düşünmek zorundayım'' dedi.

Nicole Kidman'ın velayetini eski eşi Tom Cruise ile birlikte üstlendiği Isabella (11) ve Connor (9) adlı iki evlatlığı bulunuyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>