>

MAGAZİN

Pascal Nouma Moda Dünyasına Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Sanat ve Spor dünyasının ünlü isimleri podyuma çıktı.
 
   
 
 
     

2010 yılından itibaren Akbulut Tekstil’in profesyonel bakışı ve girişimleriyle kısa sürede Türkiye’de en önemli spor giyim markası haline gelen dünyaca ünlü Danimarkalı Hummel, ülkemizdeki sportif life-style boşluğunu doldurarak ve sokak modasında alışa gelmiş renklerin dışına çıkarak, gençler için bir ikonik marka olmayı başardı.

Kuruluşunun 92. yılını kutlayan Hummel, spor ve televizyon dünyasının sevilen renkli ismi Pascal Nouma’yla muhteşem bir işbirliğine imza attı. ‘PN 21 by Hummel’ adını taşıyan koleksiyon, önceki gün yapılan bir defileyle görücüye çıktı.

‘Change the world through sport’, yani ‘Dünyayı sporla değiştir’ sloganıyla, spor dünyasına farklı branşlarda sponsor olarak da destek veren Hummel, ülkemiz televizyonlarında birçok TV şovuna ve dizi filmlere kıyafet sponsoru oldu. İşte bu çalışmalar, bugün güzel bir işbirliği sonucu ‘PN 21 by Hummel’ın doğuşuna neden oldu.

Türkiye’deki Spor ve televizyon dünyasının renkli ve sevilen ismi Pascal Nouma’nın giydiği her şeyin takipçileri tarafından ilgi görmesi ve dünyanın neredeyse her köşesini gezen Pascal’ın modayı takip ederek, çevresinde bir moda ikonu olarak tanımlanması Hummel’ın dikkatini çekerek güzel bir iş teklifini sağladı ve vitrinlere taşınacak bir koleksiyonu oluşturdu.

Hummel’ın Pascal Nuoma’yla yaptığı iş birliği sonucu yaklaşık 6 ayda ortaya çıkan koleksiyon, muhteşem bir defileyle görücüye çıktı.

Defile süresince lansman fotoğrafları başarılı fotoğraf sanatçısı Koray Kasap tarafından çekildi ve PN 21’in koleksiyon hazırlıkları tamamlandı.

Banu Noyan’ın koreografisini hazırladığı defilede, Nouma’ya destek vermek için spor ve sanat dünyasının sevilen isimleri; ünlü sunucu Burcu Esmersoy, futbolcular Ahmet Dursun ve İbrahim Yattara, şarkıcı Keremcem, Anıl İlter, Melih Gümüşbıçak, Kadir Çöpdemir, Önder Açıkbaş ve Manga Grubu’nun solisti Ferman Akgül podyuma çıktı.

Defile sonunda Burcu Esmersoy’la izleyenlerin karşısına çıkan Pascal Nouma’nın heyecanı görülmeye değerdi. Nouma, çok heyecanlı olduğunu belirterek, “Zaten çok yakından takip ettiğim modayı şimdi daha farklı gözle ve işim olarak görüyorum” diyerek yanında olan tüm dostlarına teşekkür etti.

Acun Ilıcalı da Pascal'ı bu önemli gününde yalnız bırakmadı. Önce kuliste ziyaret etti ardından da defileyi ön sıradan izledi.

Podyumda neşeli ve sempatik halleriyle dikkat çeken ünlü isimler, Pascal'a büyük destek verdi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>