>

MAGAZİN

Pınar Altuğ Atacan Mücevher Koleksiyonu Tanıttı

Ekranların sevilen ismi Pınar Altuğ Atacan’ın mücevher markası SELMA byPınarAltuğ’un basın toplantısı Bebek Happily Ever After’da düzenlendi.
 
   
 
 
     

Işıl Reçber, Zeynep Ilıcalı, Sitare Akdilek, Didem Uzel Sarı, Eylem Şenkal, Pınar Tezcan, Pervin Ersoy ve Burcu Hattat gibi bir çok ünlü ismin katıldığı basın toplantısında keyifli anlar yaşandı.

İsmini, Pınar Altuğ Atacan’ın annesinden alan koleksiyon, birbirinden şık mücevherlerden oluşuyor. Kendi tasarımlarından oluşan koleksiyonu sevenleriyle buluşturduğu için oldukça heyecanlı olan Pınar Altuğ Atacan, “Anneler kızları için idoldur. Ben anneme hayrandım. O her zaman en güzel, en özeldi. Nasıl makyaj yaptıysa, ben de öyle yaptım. O ne giydiyse ben de giydim. Annem gibi ben de mücevheri hep çok sevdim. Genç yaşlardan itibaren kendime takı almak istediğimde para biriktirdim. Küçücük de olsa, kuyumcularda kendi takılarımı yaptırdım. Bu tutkumu paylaşmaya karar verdiğim an Annem bir şekilde yanımda olmalıydı ve bana öğrettiği bu zevki paylaşmalıydık. Özel bir Annenin, kıymetli kızına bıraktığı ölümsüz anı ve zevklerin bir karması olan Selma byPınarAltuğ markası böyle doğdu” dedi.

Pınar Altuğ Atacan’ın annesinden esinlenerek hazırladığı eşsiz mücevher koleksiyonu SELMA byPınarAltuğ’a sadece Lidyana.com’dan ulaşabilirsiniz.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>