>

MAGAZİN

Sibel Can’dan ‘Hangimiz Sevmedik’ Bombası!

Ünlü sanatçı Sibel Can, Bostancı Gösteri Merkezi’nde dün akşam verdiği konserde yılın bombasını patlattı.
 
   
 
 
     

Bir süredir yeni bir maxi-single ile hayranlarının karşısına çıkacağı haberini veren Sibel Can, Müslüm Gürses’le tanınan ‘Hangimiz Sevmedik’ şarkısını okuduğu albümün 15 gün içinde dijital ortamda yayınlanacağını açıkladı. Can, ‘Hangimiz Sevmedik’ şarkısını da ilk kez konserinde okudu. Can’ın muhteşem yorumu izleyenler tarafından uzun süre alkışlandı.

Konser öncesi basın mensuplarına kısa bir röportaj veren Can ‘Hangimiz Sevmedik yaklaşık 10 – 15 gün sonra da dijital ortamda DMC etiketiyle çıkacak. Ara atak diyorum buna. Ara atak yapmak lazım. Böyle değişik, hoşuma giden şarkıları toparlıyor sağolsun benim menajerim ve Samsun Demir. Son derece de heyecanlılar bu konuda. Hemen bu şarkı için stüdyoya girdik, toparladık. Gerçekten çok güzel oldu, bir de remix’I hazırlanıyor’ dedi. Şarkıyı çok özel bulduğunu söyleyen sanatçı ‘Müslüm Gürses’e Allah rahmet eylesin, onunla büyüdük yıllarca. Fanatik hayranıydım, hala öyle. Zaman zaman evde dinlerim şarkılarını. Bu şarkıyı ondan keşfettim. Hatırası var. Çok özel bir şarkı’ şeklinde konuştu. Şıklığıyla göz kamaştıran Can, Polar Moda’yla çalışmaya başladığını söyledi. Cani konserde J. Mendel imzalı siyah beyaz bir kostüm giydi. Can’ı izleyenler arasında prodüktörü Samsun Demir ve oyuncu Özlem Savaş da hazır bulundu.

İBRAHİM MÜTHİŞ BESTELER YAPIYOR


Miami’de ziyaret ettiği İbrahim Tatlıses hakkında da konuşan Sibel Can ‘Yeni bir beste yapmış İbo. ‘Oy Oy Miami Sibo sana doyami’… Bayağı besteler falan yapıyor müthiş. Duygular almış başını gitmiş zaten. Harika bir ses. Hastane odasında birlikte şarkı söyledik, eski günleri yadettik. Ah neler okumuşuz biz zamanında. Biliyorsunuz ben en çok İbo Show’a çıkmıştım. Seve seve gittiğim bir programdı. O günleri konuştuk ki, yine olacak inşallah. Yine ilk konuğu ben olacağım inşallah’ dedi. Can, Tatlıses’in taburcu olması konusundaki sorulara ise ‘Doktoruyla görüşmedim ama gayet iyi. Birkaç gün sonra gelir İstanbul’a. Her şey çok yolunda. Çok iyi geçmiş ameliyatı. Önemli olan onun sağlığı, huzuru, mutluluğu ve o kadar yansımış ki kendini çok iyi hissediyor. Bu da beni çok mutlu etti. Çok seviyorum onu. Çok özledik zaten bir an önce gelsin. Hemen şarkı okumaya başlasın’ dedi. Sanatçı ‘Bundan sonra bir sürpriz haberim olacak ama şu anda söyleyemem. Bir bombam daha var. Bir ay sonra onu da duyacaksınız. Öyle böyle değil’ sözleriyle yeni bir projenin müjdesini verdi.

MEME KANSERİ İÇİN FARKINDALIK YARATTI!

Can’ın performansı esnasında sahneye çıkan bir dinleyeni, güvenlikler tarafından engellenmeye kalkınca sanatçı olaya müdahale ederek Canan isimli hayranını sahneye aldı. Adapazarı’ndan geldiğini söyleyen Canan ‘ Amacım sadece meme kanserine dikkat çekmek. Erken teşhis hayat kurtarıyor’ diyerek Can’a farkındalığı simgeleyen bir kolye hediye etti. Can, konserinin ilk yarısını o kolyeyle tamamladı.

FİNALİSTLERİ SEYİRCİLERE SEÇTİRDİ

Fox TV’de başlayan Sesi Çok Güzel yarışması için başvuran isimleri de alkışlarla seyirciye seçtiren Sibel Can, 6 kişi arasından Umut ve Tayfur isimli iki adayı ekibine dahil etti. Can ‘Sesi Çok Güzel yarışmasından çok keyif alıyorum. Format çok hoşuma gitti. Daha öncelerde herkes stüdyoya giriyor, bazı elemelerden geçiyor hatta bazen torpil falan. Biz ihbar edenlerin ayağına gidiyoruz. Diyarbakır’a gittik, Adana, Bursa… Haftanın üç günü ülkenin her yerinde ses dinliyoruz.’ şeklinde konuştu. Çok çalıştığını belirten sanatçı ‘Bunun yanısıra Avrupa konserleri devam ediyor. Normal konserlerimiz de. Uyku uyumaya vaktim yok.’ diyerek espri yaptı. Üç saati aşkın bir süre sahnede kalan, kıvrak dansları ve esprileriyle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Can, finali ise ‘Aşkımız İçin’ şarkısıyla yaparak, tüm izleyenlerle fotoğraf çektirdi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>