>

MAGAZİN

Sinan Akçıl’dan Çok Özel Açıklamalar

Sinan Akçıl içini döktü...
 
   
 
 
     

“Tabi Tabi şarkımı dinlemeyen 25 milyon kişi kaldı”

“Artık eleştiriler son buldu diye düşünüyorum. Tabi Tabi şarkısını dinlemeyen 25 milyon kişi kaldı, onları da araştırıyorum kim olduklarını bulacağım. Şaka bir yana, herkesin fikrine saygı duymak lazım. Bu işi yapmak sabır gerektiriyor. Bana yaptıklarını kime yapmıyorlar ki? Serdar Ortaç ve Mustafa Sandal’a da neler neler söylediler. Onlar da zamanında o dönemleri zor atlattılar. Benim 4. senem bitiyor bu 5. albüm, mutluyuz.”

“Sessizlik iyidir”

“Biten bir ilişkinin ardından konuşmak istemiyorum. Sessizlik iyidir, konuşmak gereksiz.”

“Her sene no name ile çalışmak gerek”

“Şarkı verme konusunda menajerim Tülay’ı, kriter alıyorum çünkü kim ararsa o bana söylüyor. Ben bir fikire karar vermişsem onu söylüyorum, sonra Tülay’a soruyorum. Bazen en ufak lafı beni etkileyebiliyor. Herkese kapımız açık, doğru uyum, doğru zamanlama, o kişinin şarkıyı söyleyebileceğini hissedersem çalışabilirim. Senede 2 ya da 3 tane no name ile çalışmak gerekiyor. Bazen şarkının kötü olacağını bile bile de verebiliyorum. Maddi karşılık bekleyerek, bakalım şansını bir denesin dediğim şeyler de oldu. Bundan sonra Ajda Pekkan’da şarkım var, Özbekistan’a bir şarkı yapıyorum, oranın ünlü bir şarkıcısıyla düet yapacağız.”

“Dünya ile şarkılarımı paylaşabilmek isterim”


“Mesleğimde hayalim gidebildiğim yere kadar gitmek, paylaşabildiğim kadar çok kişiyle şarkılarımı paylaşmak. Sevenlerimin sevgisini hiç kaybetmemek, bana verdikleri değeri haketmek. Mesleki anlamda da dünyayla şarkılarımı paylaşabilmek istiyorum.”
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>