>

MAGAZİN

Siyasette!!! Aday Olmaya Hazırlanıyor…

10. Kitap uğurlu gelecek!
 
   
 
 
     

Müzik, televizyon ve sanat camiasında pek çok ünlüyle birlikte yürüttüğü projeler, yazdığı kitaplar, İstanbul gece hayatına kazandırdığı mekanlar, ses getiren sosyal sorumluluk kampanyaları ve aldığı sayısız ödülle adından söz ettiren iletişim danışmanı Özgür Aras, bu yaz çıkaracağı 10. kitabı için yine İnkilap Yayınevi ile anlaştı.

Ünlü iletişim danışmanı Özgür Aras, yeni kitabını okuyucuyla buluşturmaya hazırlanıyor. 1999 yılında çıkardığı ilk kitabının ardından her kitabıyla pek çok baskı yapan Özgür Aras’ın 10. kitabı Haziran ayında raflardaki yerini alacak. Son dört kitabında olduğu gibi yine İnkılap Yayınevi ile anlaşan ve geçtiğimiz günlerde İnkılap Yayınevi Genel Müdürü Aren Senorkyan’la yeni kitabının sözleşmesini tamamlayan Özgür Aras, yeni kitabında aşk hakkındaki en önemli sorulara verdiği samimi ve yol gösterici cevaplarla okuyuculara adeta bir ilişki rehberi sunacak.

“Aşk... Yazılışı kısacık, sadece bir kelime... Oysa onu yaşamaya da, yaşadığını anlatmaya da bazen bir ömür bile yetersiz kalıyor... Asırlardır peşine düşülen, her taşın altında, en uzak diyarlarda aranılan, varlığıyla savaşılan, yokluğuna dayanılamayan o eşsiz duyguya dair içsel paylaşımlarımın okuyucuyla buluşacak olmasından dolayı çok mutluyum” diyen Özgür Aras, aynı günlerde bir başka hayalinin gerçekleşme yolunda ilk adımlarını da atacak.

Çocukluk hayali gerçekleşiyor…

Bugüne kadar Zerrin Özer, Seda Sayan, Gülben Ergen, Deniz Akkaya, Demet Akalın, Yonca Evcimik, Deniz Seki gibi sayısız ünlü isim dışında 8’ncı Cumhurbaşkanı rahmetli Turgut Özal’ın eşi Semra Özal ile de çalışan Özgür Aras çocukluk hayalini gerçekleştirmek için yola çıkacak. Çocukluğundan beri Bodrum Belediye Başkanı olmayı hayal eden Özgür Aras, 2019 Yerel Seçimleri’nde bu hayalini gerçekleştirmek için harekete geçerek belediye başkanlığı adaylığını koyacak. Seçim çalışmalarında bir çok ünlü ve yakın arkadaşının tam desteğiyle şimdiye kadar görülmemiş bir kampanyaya imza atacak olan Özgür Aras’ın seçim kampanyasını ise yine ünlü bir isim olan İrem Derici’nin reklamcı babası Hulusi Derici yönetecek.
2019 Yerel Seçimleri’nde Bağımsız aday olarak Bodrum Belediye Başkanlığı’na talip olmak için hazırlanan Özgür Aras‘a geçen hafta “İyi Parti” ile ardından da “AK Parti” ile görüşmelerinin başladığı da siyasi çevrelerde konuşuluyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>