>

MAGAZİN

Soner Arıca: Sosyal Medyanın Çivisi Çıktı!

Soner Arıca`dan Sosyal Medya yorumu…
 
   
 
 
     

Pop müziğinde 90lardan günümüze kadar üretimlerine devam eden ve kısa bir süre önce “Yapboz” adlı teklisini müzikseverle sunan SONER ARICA, müzik kariyeri üzerine özel açıklamalarda bulunduğu programda sosyal medya ile ilgili ilginç bir yorumda bulundu.

Soner Arıca, Michael Kuyucu’ya son dönemlerde yapılan sosyal medya paylaşımlarının şizofrenik bir hal aldığını söyledi ve ‘Sosyal Medyanın Çivisi Çıktı’ yorumunu yaptı.

Soner Arıca: “Sosyal medyanın çivisi çıktı. Hukuki örneklerde var, davalar cezalar var buna rağmen korkmuyorlar, yazıyorlar. Devamlı bir sorguda gibisin. Herhalde bir yalnızlık yaşadıkları için bunu yaşıyorlar, ya da bir arkadaşı filan olsa sohbet edebilse belki bunları yazmayacaklar. Sahte isimlerle oturmuş nefret saçıyorlar.” dedi.

Michael Kuyucu, Soner Arıca’ya sosyal medyayı eleştirenlere ‘demokrasi’ dendiğini ve bunun demokratik bir hak olarak yorumlandığını söyledi. Bunun üzerine Soner Arıca: “ Evet, Bunu eleştiricinde demokrasi diyorlar, ama şöyle bir şey düşünün bir mahalle var diye düşünün, mahallede küfrede ede bilmem neye bilmem ne diye gezen birine hangi demokrat müsaade eder. Kimse anasına danasına, kardeşine küfredemez… Bu bizim kültürümüzde yok. Kimse kimseye küfredemez. Zaten toplum olarak toplu cinnet geçiriyoruz.

Doktor kontrolünde olmayan şizofrenik bir durum var sosyal medyada…”diyerek sosyal medyada yaşanan eleştirilerin psikolojik bir rahatsızlık boyutuna ulaştığını söyledi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>