>

MAGAZİN

"Super Models" yarışması başladı...

Neşe Erberk Model Ajansı ve Sinevizyon Tv tarafından düzenlenen SUPER MODELS yarışmasının ön elemeleri tamamlandı.
 
   
 
 
     
Süper Model adaylarının eve girişleri, 17 Temmuz Cumartesi günü televizyon ekranlarında olacak

Neşe Erberk Model Ajansı ve Sinevizyon Tv tarafından düzenlenen SUPER MODELS yarışmasının ön elemeleri tamamlandı. Toplam 8 erkek ve 8 kızdan oluşan 16 yarışmacı Zekeriyaköy’de yaşayacakları villaya girmeye hak kazandılar. Yarışmacıların eve girişleri Show Tv ekranlarında 17 Temmuz Cumartesi akşamı 22.00’de yayınlanacak.

Program süresince mankenlik ve fotomodellik konusunda eğitim alacak olan birbirinden yakışıklı 8 erkek ve birbirinden güzel 8 kızdan oluşan 16 Süper Model adayı ; Yürüyüş, Doğru ve Etkili Konuşma, Stil, Spor, Cilt bakımı, Diyet, Zarafet, Dans, Makyaj, Saç ve Fotomodellik derslerini, konusunda uzman kişilerden alacaklar.

Model adaylarına ders verecek olan isimlerin başında Neşe Erberk geliyor. En önemli misyonu Türkiye’de mankenlik ve modellik mesleğine eğitimli ve yetenekli gençler kazandırmak olan Neşe Erberk, model adaylarına podyum yürüyüşü ve koreografi eğitimi verecek. Eski Türkiye güzellerinden ve Neşe Erberk Model Ajansı Genel Koordinatörü Yıldız Arhan Mavitan ise model adaylarına Zerafet eğitimi verecek..

Her hafta ünlü bir modacı tarafından Stil eğitimi ve ünlü bir fotoğrafçıdan Fotomodellik eğitimi alacak olan adaylar, düzenlenecek defilelerle podyuma çıkarak yeteneklerini sergileyecekler.

Yarışma boyunca izleyiciler, ünlü isimlerden oluşan jüri ve yarışmacıların kendi aralarında belirledikleri adaylara oy göndererek yarışmanın bay ve bayan galiplerini seçecekler. İlk haftanın jürisinde MOS kuaför ortaklarından ORHAN BADEMLİ, Fotoğrafçı YAŞAR SARAÇOĞLU, podyumların tecrübeli ismi Oyuncu ATİLLA SARAL, NEŞE ERBERK, YILDIZ MAVİTAN ve Yapımcı PELİN AKAT yer alıyor.

Türkiye’de ilk kez gerçekleşen ve show dünyasına birbirinden yetenekli isimler kazandıracak olan SUPER MODELS yarışması tüm izleyicileri yaz boyunca televizyon ekranlarına kitleyecek.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>