>

MAGAZİN

Tarkan sevgilisi Bilge ile ayrı mı?

Tarkan sevgilisi Bilge Öztürk'le dargın olduğu ve ayrıldığı yönündeki iddialara açıklık getirdi.
 
   
 
 
     
RENKLİ DÜNYALAR’A KONUŞAN TARKAN, HOLLANDA’DA İPTAL EDİLEN YILBAŞI KONSERİNİ VE YENİ İMAJINI DEĞERLENDİRDİ! İŞTE TARKAN’IN AÇIKLAMALARI!..

Tarkan, sevgilisi Bilge Öztürk’le yediği akşam yemeği sonrası yeni imajıyla dikkat çekti. Tarkan, son dönemde hakkında çıkan iddialara Flash Tv’de yayınlanan ‘Renkli Dünyalar’ aracılığıyla yanıt verdi.

Tarkan, yılbaşı gecesi Hollanda’da büyük bir konser verecek ve yeni yıla hayranlarıyla birlikte girecekti. Ancak bu konser son anda ileri bir tarihe ertelendi. Konser için çok az talep olduğu ve konserin bu yüzden iptal edildiği söylenmiş, Tarkan’ın firması ise bu iddiaları yalanlamıştı. Konuyla ilgili ilk defa konuşan Tarkan, yaşananların suçunu organizasyona atarak “Ufak tefek aksaklıklar yaşandı organizasyonla ilgili. Bu yüzden ertelendi” dedi.

Tarkan, sevgilisiyle ayrıldığı yönündeki iddialara ise, “Ayrıldılar dediler. Böyle bir şey olamaz” diye yanıt verdi. Tarkan, yanındaki sevgilisine sıkı sıkı sarılarak poz verdi.

Tarkan, kırmızı ve ‘punk’ modeli denebilecek saçıyla dikkat çekti. Yeni imajıyla ilgili olarak ise “Kırmızı olmak istedim” demekle yetindi.

www.ixstanbul.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>