>

MAGAZİN

Tarkan Ucuz Atlattı!

Önceki gün Mydonose Showland'de konser veren Tarkan, sahnede şarkı söylerken avizelerden kopan taşlar yüzünden oldukça endişelendi.
 
   
 
 
     
Megastar Tarkan önceki gün "Her bilet bir fidan" sloganıyla Mydonose Showland'de binlerce hayranının karşısına çıktı. Gelirinin bir kısmı, yanan ormanların tekrar yeşillendirilmesi için kullanılacak olan konserde sanatçı, 22 şarkı seslendirdi.

Barkovizyon gösterisi ile desteklenen konserde hareketli danslarıyla beğeni toplayan Tarkan, tam dört kez kıyafet değiştirdi. Konserde yaşanılan en ilginç anlardan birisi de Tarkan'ın, şarkılarını söylediği sırada gösteri merkezinin tavanından aşağıya sarkıtılan dev avizelerin taşlarının kopması ve sahneye düşmesiydi.

Taşların sahneye düştüğünü farkeden Tarkan istifini bozmayarak, "Avizenin taşları bile şarkılarıma dayanamadı" esprisi yaptı. Ancak gerek konuklar, gerek basın mensupları, bu durum karşısında "Taşlardan veya her biri onlarca kilo ağırlığında olan avizelerden birisi, Tarkan'ın üzerine düşseydi ne olurdu?" sorusunu soramadan edemediler.

Çocuk korosu eşlik etti

Tarkan'ın konserinde barkovizyon gösterisi yapıldı. Sanatçı, "Unutmamalı" adlı şarkısını seslendirirken geçmişte sahne aldığı düğünlerden ve eski kliplerinden görüntüler yansıtıldı. Öte yandan "Verme" adlı şarkıda saratçıya TRT Çocuk Korosu eşlik etti. Şarkıyla birlikte "Savaşa Hayır" ve "Savaşın acısını çocuklar çekiyor" mesajları verildi.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>