>

MAGAZİN

Ünlü İki İsimden İftar Yemeği: Hatice ve Ferman Toprak

Ferman Toprak ve Hatice sanatçılara örnek olacak ortak bir iftar yemeği düzenledi.
 
   
 
 
     

Sevilen Sanatçılar Hatice ve Ferman Toprak tarafından Çekmeköy Adanalı Hasan Kolcuoğlu Elltes Restoranda düzenlenen İftar Yemeği organizasyonunda Sanat , Medya ve İş Adamı dünyası bir araya geldi.

Birbirinden ünlü isimleri bir araya getiren organizasyonda Sunucu oyuncu Esra Sönmezer, Oyuncu Asuman Bora, Türk Sinemasının gamzeli güzeli Bahar Öztan, Cnn Türk Haber Spikeri Burak Törün, Trt Spor Yönetmeni Ayşegül İlemin, Oyuncu Erkam Aydar, Şarkıcı Serkan Seki, Bu tarz benim yarışmacılarından Zeynep Öztürk, 'Benimle Evlenir Misin?' yarışmasıyla ünlenen Caner Toygar , Model ve Oyuncu ikiz kardeşler Ender ve Önder Ataç gibi bir çok isim katıldı. İş dünyasınında yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeği programında geç saatlere kadar sohbet devam etti.

Gelen davetlilerle bire bir ilgilenen Ferman Toprak ve Hatice İftar yemeğine katılan herkese teşekkür etti.

Sufi muzik eşliğinde Semazen tüm konukları büyüledi. Aynı zamanda Hanımeller Yemek Fabrikası ve Çekmeköy Adanalı Hasan Kolcuoğlu’nun sahibi Düriye Ünlü konuklarla birebir ilgilendi. Ferman Toprak ve Hatice ; iftar yemeğimizin diğer sanatçı arkadaşlarımıza örnek olmasını istedi.

Proje Organizasyonu ve iletişim danışmanlığı Nerin Özden ve Çağlar Tuncer tarafından yapılan iftar programında Çekmeköy Adanalı Hasan Kolcuoğlu’nun iç mekanında sahne ve özel bazı noktalar iç mimarlar Sinem Aydın ve Soner Eren Kavak tarafından tasarlandı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>