>

MAGAZİN

Ünlüler, sahte isim kullanıyor...

Ünlüler rahatsız edilmemek için değişik yollara başvuruyorlar. Bu doğrultuda ünlülerin aldığı ilk önlem sahte isim kullanmak oluyor. Ünlülerin kullandığı sahte isimler şöyle:
 
   
 
 
     
''Bayan Şeker'', ''Bay Mavi'', ''Bay Sterling'', ''Russell Black'', ''Jack Walsh''.

Adeta ''Muppet Show'' karakterlerini andıran birbirinden garip bu isimler aslında ünlü yıldızlara ait. Kaldıkları lüks otellerde rahatsız edilmemek için garip takma isimlerle kayıt yaptıran ünlülerin bu adları duyanları gülümsetiyor.

National Enquirer'ın yaptığı ''derin araştırma'', ünlülerin takma isimlerini ortaya çıkardı. Buna göre, sokaklarda güneş gözlükleriyle gezen, kasketlerin, birbirinden salaş kıyafetlerin ardına sığınan ünlülerin otellerdeki takma isimleri ve ''esin kaynakları'' şöyle:

-Oprah Winfrey: Televizyon ekranlarının ünlü ismi, ''Sophie Lee'' adını kullanıyor. ''Color Purple'' dizisindeki Sofia karakterinden esinlenen Winfrey'nin bu ada eklediği ''Lee'' ise annesinin evlenmeden önceki soyadı.

-Ben Affleck: Ünlü aktör, takma adı Jack Walsh'u Robert de Niro'nun 1988 yapımı filmi ''Midnight Run''da canlandırdığı karakterden esinlenerek aldı.

-Mary J.Blige: ''Cosby Show''un fanatik hayranı olan ünlü şarkıcı ve eşi seyahatlerinde Bay ve Bayan Huxtable ismini kullanıyor.

YOKSA BART SIMPSON'IN BABASI MI?

-Russell Crowe: ''Gladyatör'' filminin ünlü aktör Russell Crowe ise ''Russel Black'' ismini seçti.

-Michael Jackson: Müziğin ünlü ismi Michael Jackson tanınmaktan en çok korkan yıldızlardan. Oksijen maskesi, örümcek adam maskı, boydan aşağı beyaz kapüşonlu kıyafetler gibi akla hayale gelmedik yöntemlere başvuran Michael Jackson'ın otellerdeki takma adı ise ''Bay Simpson''. Bu isimle çizgi film karakteri Homer Simpson'ı çağrıştıran Jackson'ın diğer takma adı ise Bay Sterling.

-Robert de Niro: Sinemanın efsane ismi Robert de Niro da ''Bob Collins'' ismiyle otele kayıt yaptırıyor.

BAYAN ŞEKER'E YER AÇIN...

-Nicole Kidman: Tanınmamak için filmde taktığı takma burnu bile sokakta takarak gezen Nicole Kidman, otele de ''Bayan Şeker-Ms. Sugar'' ismiyle giriş yapıyor. Kidman, bazen de ''Bayan Çiçek-Ms. Blossom'' adını kullanıyor.

-Naomi Campbell: Kaprisleriyle tanınan top modelin ismi de tıpkı Kidman gibi ''Bayan Şeker''. Her iki ünlünün de aynı otelde kalması durumunda neler olacağı ise meçhul.

-Jude Law: Masmavi gözleriyle tanınan Oscar adayı ünlü aktör ise ''Bay Mavi-Mr. Blue'' ismini kullanıyor. Aktörün ikinci tercihi ise ''Bay Blancheflower''.

-Lenny Kravitz: Rock müziğin çılgın ismi ''Silky Jones'' adını tercih ediyor.

MİLLİYET

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>