>

MAGAZİN

Ünlülerin 2018 Yılbaşı Programları Belli Oldu!!!

Yepyeni bir seneye adım atacağımız yılbaşı günü insanların aklında tek bir soru işareti var, yılbaşında kim nerede çıkıyor?
 
   
 
 
     

2017'nin stresini eğlenerek atmak isteyenler için 2018 yılbaşı gecesi kim nerde sahne alacak. İşte hangi ünlü nerede çıkıyor sorusunun cevabını vererek derlediğimiz 2018 yılbaşı programları.

Yılbaşında insanlar 2017 yılının stresini atmak için eğlenceli mekânlara yöneliyorlar. Bu sene yılbaşı pazar gününe denk geliyor ve pazartesi günü ise resmi tatil olması herkes için büyük bir avantaj sağlıyor. Bu nedenden dolayı insanlar yılbaşında kim nerede çıkıyor, ünlülerin sahne programları neler diye merak ederek 2018 yılbaşı programlarını merak ediyor.

BERKAY: İzmir Kaya Termal Otel saat 23.00 – 01.00 /// İzmir Ooze Venue 02.00 – 05.00
DEMET AKALIN: Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina
DENİZ SEKİ: Kıbrıs Malpas Otel
GÜLBEN ERGEN: Kıbrıs Arkın Palm Beach Hotel
KERİMCAN DURMAZ: Almanya Bielefeld Livingston Room Club saat 23.00 – 01.00  /// Hollanda Eindhoven Ajda Club 02.30 – 05.00
METİN AROLAT: İstanbul Frankie
SİBEL TÜZÜN: Antalya Akra Barut Otel


Yılbaşı nedir?


Yılbaşı genellikle yeni bir yılın başlangıcı olarak kabul edilerek gelecek yıla keyifli ve mutlu bir şekilde girmek için inanlar tarafından kutlanır. Yıllık takvimi kullanan tüm kültürler yılbaşını kutlarlar.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>