>

MAGAZİN

Yalnızlık beni üzmüyor

Özel hayatını afişe etmeyen, sadece filmleriyle gündemde olmak isteyen Renee Zellweger, başarılı projelerde yer almaya devam ediyor.
 
   
 
 
     
Bridget Jones karakteriyle özellikle aşkı yanlış yerlerde arayan kadınların idolü haline gelen Renee Zellweger, Madame Figaro dergisindeki röportajında hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı.

İşte Zellweger'in söyledikleri...

Kenny Chesney ile yaşananlar geçmişte kaldı ve geçmişi deşmek asla hiçbir şeyi çözümlemez. Ben yaptıklarımla ilgili asla toplumun onayını beklemiyorum. Dedikodu ya da skandal korkusuyla değil ama özel hayatımda yaşadığım tecrübeler çok değerli olduğu için sadece yakınlarımla paylaşıyorum. Beatrix Potter'ı canlandıracağım "Miss Potter" filmi benim için çok önemli. Onun da benim gibi gizli kalmış yönleri vardı ve bu işimi kolaylaştırdı. Hayattaki tek amacım iyi bir oyuncu olabilmekti. Oyunculuktan vazgeçmeyi hiç düşünmedim. Oscar heykeline baktığımda sanki hediyelik eşya dükkanından satın aldığım hissine kapılıyorum. Uzun zamandır hayatımda kimse yok. Yalnızlık beni üzmüyor. Hayatımı böyle çok seviyorumFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>