>

MAGAZİN

Yasemin Kozanoğlu, Kanada'ya gelin oluyor.

Ünlüler Çiftliği’nin finalinde parmağındaki pırlanta yüzük dikkat çeken Yasemin Kozanoğlu’nun Kanada’da sevgilisi Aly ile evlendiği iddia ediliyor.
 
   
 
 
     
Özel hayatı gündemden düşmeyen Yasemin Kozanoğlu’nun ne kadar uçuk bir kız olduğu Ünlüler Çiftliği’nde iyice ortaya çıkmıştı. Sürekli aşk yapmayı özlediğini belirten Yunus Günce’ye, "İstersen benimle sevişebilirsin" diyecek kadar cesaret örneği (!) sergileyen sosyetik güzel, bir yandan da Aly adlı Kanadalı müzisyene ne kadar aşık olduğunu her fırsatta vurguluyordu. Hatta elendiği vakit üzüleceğine "sevgilime kavuşacağım" diye zil takıp oynamadığı kalmıştı. Zaten çıkar çıkmaz da Aly’sine koştu.

Ailesiyle tanıştırmış
Ünlüler Çiftliği’nin Malta Köşkü’ndeki final gecesinde parmağındaki pırlanta yüzük dikkat çeken Yasemin, Aly ile çok ciddi bir ilişki yaşadıklarını ve her an evlenebileceğini söylüyordu. İşte o gecenin ardından apar topar Kanada’ya sevgilisinin yanına uçan Kozanoğlu’nun orada gizlice evlendiği konuşuluyor. İddialara göre Yasemin Kozanoğlu, Kanada’da Aly’nin ailesiyle tanıştı ve ardından iki sevgili nikah masasına oturdu.

Yasemin Aly’de ne buldu?
Yasemin Kozanoğ-lu’nun sevgililerini ge-nellikle yakışıklı olmayan,kel hatta çirkin sayılabilecek erkeklerden seçmeside, magazin çevrelerindetartışma konusu... Dahaönce Erol Derviş’le evliliğin eşiğinden dönen Yasemin ardından Derya Danacı’yla birlikte olmuştu.Son olarak Fas asıllı Kana-dalı bir müzisyen olan Alyile tanışan sosyetik güzel,sevgilisini yere göğe sığdıramıyor. Ancak Aly’yigörenler, "Bu kız bu sıskaçocukta ne buluyor" diyesormadan edemiyor!

Kaynak:Takvim


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>