>

MAGAZİN

Yasu`dan Dostlara Özel Davet

Davete Bodrum`da bulunan iş dünyasının tanınmış isimlerinin yanı sıra Hakan Peker ve eşi de katıldı.
 
   
 
 
     

Davetliler Yasu'nun mutfağından çıkan eşsiz lezzetleri deneme şansı buldular. Yasu'nun en büyük özelliği Türkiye'de ki ilk Le Cordon Bleu diplomasına sahip şefler arasında yer alacak olan Berker Sohtorik'in oğlu Berkcan Sohtorik'in mutfağı yönetmesi. Bodrum'da bir ilk olan mutfaktan çıkan lezzetli tabaklar bütün misafirler tarafından büyük beğeni ile karşılandı.

Bodrum'un yeni mekanı Yasu, Yunan müziği eşliğinde Rum tavernası eğlencesi ile Bodrum'a gelen ama karşı kıyıya yemek yemeğe giden turistlerin vazgeçilmezi olmaya aday. Şık mavi beyaz konsepti ile eşsiz bir Bodrum manzarasına sahip olan Yasu, lezzet, manzara ve eğlenceyi bir arada sunuyor.

İşletmenin sahibi olan Berker Sohtorik, TGIF restorant zincirlerini Türkiye'ye getirmiş aynı zamanda büyük işletmelerde edinmiş olduğu deneyimi artık Yasu'da Bodrumlular ve turistler ile paylaşacak. Her gün ürünleri taze olarak tek tek seçilen Yasu'da lezzet ve tazelik bir numaralı şart. Yasu'nun başka bir özelliği de dekorasyonunda kullanılan parçalarında titizlikle tek tek seçilmiş olması.

Şimdiden müdavimleri oluşmaya başlayan işletme 12 ay açık olacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>