>

MODA - STİL

5 Adımda Ofisten Partiye

İş çıkışı gece dışarı çıkacaksınız ama eve gitmeye vaktiniz yok. İşte kendinizi ofis ortamından parti ortamına uçurmanın kolay yolları...
 
   
 
 
     

Eğer iş sonrası yapılan gece gezmeleri için "ne giyeceğim?" paniği yaşıyorsanız, gevşemenin zamanı geldi: Bu 5 öneriyi dikkate alın, işten çıkıp, akşam bir yerlere giderken şık olmaya dair kaygılarınız son bulsun.

ÖNERİ 1=> ÜZERİNİZDE NE VARSA, BİR KAŞKORSEYLE DEĞİŞTİRİN.

Akşam dışarı çıkmaktan ve şık görünmekten hoşlanıyorsanız, o zaman bu sezon özellikle çok moda olan, kaşkorseyi andıran bluzlardan bir tane mutlaka edinin. İpeksi bir dokusu olan, kenarları dantelli bir kaşkorse, her zaman seksidir ve ofiste giydiğiniz ceket ya da hırkaların içinde mükemmel durur. Tek yapmanız gereken, işten çıkmadan önce üzerinizdeki kazak ya da bluzu bir kaşkorseyle değiştirmek...

ÖNERİ 2=> PALTO YERİNE ŞALI TERCİH EDİN.

Bir parti ya da davete, kalın, hımbıl, sıkıcı bir mont ya da paltonun içinde geleceğinize, atın kalın kışlık bir şalı omuzlarınıza ve öyle girin partiye. Kadife, ya da yün olanları deneyebilirsiniz. Paltonuzu arabanızın arka koltuğuna ya da bagaja attıktan sonra, şalınıza sarınıverin.

ÖNERİ 3=> SEKSİ TOPUKLULARI DA UNUTMAYIN.

Sıradan bir ofis kıyafetini, gece gezmesine hazır hale getirmenin en kolay yolu ne diye soracak olursanız, cevabımız topuklu ayakkabılar olacak. Tamam o botlar kış günü ayaklarınızı sıcak tutuyor ve yağmurda çamurda, lap lap rahatça yürümenizi sağlıyor olabilir ama, çok şık göründükleri de söylenemez, değil mi? Onları çıkarıp, şöyle şık topuklu bir ayakkabıyı giyiverin. Üzerinizde basit bir pantalon ceket takım olsa bile, topuklular tüm havanızı değiştirecek.

ÖNERİ 4=> DİKKAT ÇEKİCİ AKSESUARLAR SEÇİN.

İşe giderken bir çift tek taş küpe, bir sıra inci, ya da basit bir saat takıyor olabilirsiniz ama , dışarı çıkıyorsanız, bu aksesuarlar yeterince cesur sayılmaz. Bu, kendini göstermeyen aksesuarları, büyük küpeler, iri taşlı parlayan bir yüzük, ya da boncuklardan yapılmış iri bir kolyeyeyle değiştirin.

ÖNERİ 5=> KÜÇÜK BİR ÇANTAYI UNUTMAYIN.

İşe giderken kullandığınız kocaman bir omuz ya da sırt çantası, gece çıkmasında çok hoş görünmediği gibi pratik de olmayacaktır. Bunun yerine, para, kredi kartları, kimlik karti vs gibi gerekli şeyleri küçük modern bir çantaya tıkıp, yanınıza bunu alın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>