>

MODA - STİL

Adidas by Stella McCartney

Adidas by Stella McCartney koleksiyonu spora yeni bir stil getirecek...
 
   
 
 
     
Dünyaca ünlü moda tasarımcısı Stella McCartney’in adidas için hazırladığı “adidas by Stella McCartney” koleksiyonu spor yapan kadının yeni yüzü ve tarzı olacak.


adidas, sporu yaşam tarzı olarak belirleyen bayanları Stella McCartney işbirliği ile hazırlanan mükemmel bir koleksiyonla tanıştırıyor: adidas by Stella McCartney Koleksiyonu. adidas’ın performansı artıran teknolojileri ve Stella McCartney’in tasarımlarını buluşturan bu koleksiyon ile kadınlar artık spor yaparken de şık ve güzel görünebilecekler.


Spor giyim sektörüne heyecan ve hareketlilik getirecek yepyeni bir tarz yaratan “adidas by Stella McCartney” koleksiyonu , 25-35 yaş arası, özgür, kendisine güvenen, tarzıyla fark yaratan, her zaman güzel görünmek ve kendisini iyi hissetmek isteyenlerin stili olacak.


Giyimden ayakkabıya, çantadan havluya kadar uzanan ürün çeşidinin bulunduğu Stella Mc Cartney koleksiyonunda ayakkabı fiyatları 154 – 289 YTL, tekstil ürünleri 77-389 YTL, aksesuar ve çanta fiyatları ise 55-212 YTL arasında değişiyor.

Büyük bir merakla beklenen “adidas by Stella McCartney” koleksiyonu Eylül ayından itibaren Türkiye’de, adidas Akmerkez, adidas Beyoğlu Performance Centre, adidas Nişantaşı ve Ankara’da adidas Armada Shop’ta satışa sunulmaya başlandı .

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>