>

MODA - STİL

Alışveriş yapma keyfini doyasıya yaşayın

Topshop, Dorothy Perkins ve Evans’ta sezon indirimi başladı.
 
   
 
 
     
Topshop, Dorothy Perkins ve Evans mağazalarında sezon ürünlerini kapsayan % 50 indirim başladı. Siz de Topshop, Dorothy Perkins ve Evans mağazalarına gelerek cazip fiyatlarla alışveriş yapma keyfini doyasıya yaşayın!


Topshop, Dorothy Perkins ve Evans, 17 Haziran’dan itibaren indirim etiketli sezon ürünlerinde % 50 indirim fırsatı yaratıyor. Topshop, Dorothy Perkins ve Evans mağazalarında trendleri yansıtan birbirinden şık seçenekler ve cazip fiyatlar modayı yakından takip edenleri bekliyor !


Sokak modasının öncüsü Topshop, spor giyimden gece kıyafetlerine, iç giyimden aksesuara ve ayakkabıya kadar farklı tarzdaki koleksiyonları ile dikkat çekiyor. Topshop’un özellikle Modern Pacific ve Hippy Deluxe temalarının öne çıktığı 2005 yaz koleksiyonu, Afrika’nın sıcacık renklerini, Ortadoğu’nun gizemli esintilerini taşıyor. Afrika’nın renklerinden ilham alan çiçek ve yaprak motifleriyle geometrik desenlerin kırmızı, sarı ve mavi renklerle süslendiği Modern Pacific ya da Ortadoğu esintilerini yansıtan Hippy Deluxe temalı ürünlerden yapacağınız seçimlerle yazın şıklığını indirim fırsatıyla yakalayabilirsiniz.


Dış giyimin yanı sıra, çeşitli aksesuar ve iç çamaşırı seçenekleriyle de beğeni toplayan Dorothy Perkins, modayı daha formal çizgilerle 20 yaş ve üstü bayanlara sunuyor. Dorothy Perkins’in egzotik renklerin eklektik detaylarla zenginleştirildiği 2005 yaz koleksiyonu ise hem plajlarda hem de şehirde şıklığı yakalamanızı sağlıyor. Tüm yaz boyunca kullanılabilecek işlevsel, rahat ve egzotik parçalardan oluşan Dorothy Perkins’in tüm koleksiyonu 46 bedene kadar uygulanıyor.

“44 beden ve üzerinde moda” ilkesi ile büyük beden bayanların ihtiyaçlarını karşılayan Evans markası da romantik ve feminen şıklığı ile öne çıkıyor. Evans, günlük giyimden abiye kıyafetlere, iç çamaşırdan, aksesuara kadar geniş bir ürün yelpazesi ile büyük bedenlilere şıklık sunuyor.

Topshop; Nişantaşı, Metrocity, Carrefoursa Ümraniye, Suadiye ve Capitol’de,
Dorothy Perkins mağazaları; Nişantaşı, Metrocity ve Carrefoursa Umraniye’de,
Evans mağazaları ise; Metrocity, Carrefoursa Ümraniye ve Bursa Carrefoursa Alışveriş Merkezi’nde bulunuyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>