>

MODA - STİL

Alışverişte Joker dönemi başlıyor.

Türkiye, bir çok ünlü markayı birarada toplayan anında indirim çeki Joker’le tanışıyor.
 
   
 
 
     
Dünyada uzun yıllardır kullanılan ve farklı örnekleri bulunan ücretsiz indirim çeki uygulamalarından biri şimdi Türkiye’de: Joker.

Joker, 30 a varan farklı sektörden markanın indirim ve promosyonlarını tek bir zarfta toplayarak doğrudan posta reklamcılığı alanında Türkiye’de bir ilke imza atıyor.


Joker nasıl çalışıyor?
Joker, özel zarfı içinde seçilen bölgedeki tüm posta kutularına bırakılıyor. Tüketici zarfı açtığında, bir aylık dönemde istediği zaman kullanabileceği farklı markaların indirim kuponları ile karşılaşıyor.

Joker kullanmanın tüketiciye yararları
İçindeki indirimlerle Joker, kullanıcısına farklı alışveriş noktalarında tasarruf olanağı sağlayıp aylık gideri azaltırken aynı zamanda daha önce kullanmadığı markalarla tanışma fırsatı da sunuyor. Joker’in bir diğer özelliği ise sürekli güncellenen promosyon ve çekilişlerle kullanıcılarına değerli hediyeler kazandırıyor olması.

Joker üyesi olmanın reklam verenlere yararları
Avantaj paketi Joker, üye kuruluşların marka bilinirliğini, müşteri sayısını ve cirolarını artırırken, farklı bir reklam mecrası yaratarak, markanın mesajının hedef kitleye çok daha doğrudan bir yöntemle ulaşmasını sağlıyor. Böylelikle tüketicilerin marka ile kurdukları ilişki daha sağlıklı ve uzun soluklu temeller üzerine otururken, üretici firmalar da pazarlama ve reklam iletişimlerini yeni, yaratıcı stratejiler temelinde kuruyor.

Kullanım, saklama ve bakılma oranı yüksek, avantaj paketi Joker, “tüketim ölçümleme endeksi” ile kullanıcı veritabanları oluşturarak yapılan reklamın sonuçlarını ve getirisini de görme olanağı sunuyor.

Joker üyesi kuruluşlar
Joker’in geçerli olduğu anlaşmalı firmalar arasında, Pizza Hut, Kentucky Fried Chicken, Mudo, Ferroli, Medyavizyon, Sports International, Sony Playstation, Adrenalin, Umut Sanat, Hewlett Packard, Adidas, Kütahya Porselen gibi birçok ünlü firma yer alıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>