>

MODA - STİL

Anneler günü için çok özel bir hediye...

Hayatınızdaki en değerli varlığına, günün her saatinde sizi hatırlatacak çok özel bir hediye vermeye ne dersiniz? Charriol’un Colvmbvs Tonneau serisi annenizin aklını başından alacak...
 
   
 
 
     
Charrıol’den anneler günü için çok özel bir hediye: Colvmbvs Tonneau!..

Türkiye distribütörlüğünü Konyalı Saat‘in yaptığı seçkin saat markası Charriol, Colvmbvs Tonneau ile kadınların gönlünü fethediyor. Bir mücevhere dönüşebilen fonksiyonel görünümlü Charriol Colvmbvs Tonneau, haute-couture ruhu ile saat yapım teknolojisinin işbirliğinde yapılmış çok özel bir saat.Colvmbvs Tonneau safir kristal çevresine bezenmiş elmaslara sahip mahfaza, sedefli veya beyaz kadranlar, roze, pastel pembe veya pastel mavi konturlar, pastel renkli krokodil görünümlü deri kayışlarla son derece sıra dışı ve şık.

Charriol’un tipik özellikleri olan manila kurma düğmesi, mahfazanın yumuşak yuvarlaklığı, süslenmiş saat arkası, İsviçre yapımı kronograf makinesi, 30 metre su geçirmezlik ve 2 yıllık uluslararası garanti Colvmbvs Tonneau’da mevcut.

Sedefin ve derinin ipeksi renkleri ile elmasın büyülü parıltısı üzerindeki vurgular, rahatlık ve eğlenceyi ön plana çıkartıyor. Colvmbvs Tonneau gecelerin de gündüzler kadar güzel geçeceğini vurguluyor. Bu çok özel saatle annenizi mutlu etmek için ne bekliyorsunuz? Colvmbys Tonneau 1000 EURO – 4600 EURO fiyat aralığında satışa sunuluyor.

www.konyalisaat.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>