>

MODA - STİL

Annenizin hayatını kolaylaştırın...

Profilo, seramik tabanlı, rengarenk yeni ütüleri ile, anneler günü için farklı ve faydalı bir alternatif sunuyor.
 
   
 
 
     
Annelerin çoğu zaman en zor ve yorucu buldukları ev işlerinin başında ütü geliyor. Yeni Profilo ütüler daha kaygan ve daha kolay temizlenebilen seramik tabanları ve hızlı ısınma sistemleriyle en kısa sürede en fazla çamaşırı, en yüksek performansla ütülüyor. Kullanım kolaylığının yanı sıra pembe, yeşil, mavi ve sarı olmak üzere dört farklı renk alternatifi de annelerin zevkine göre seçilebiliyor.

Profilo ütülerin en önemli yeni özelliklerinin başında hızlı ısınma geliyor. 2200’e kadar varan yüksek watt’lar sayesinde ütü istenen sıcaklığa çok kısa sürede ulaşarak bu yüksek performansıyla zaman kaybını önlüyor. Hafif, ısıyı en iyi şekilde ileten bir yapıya sahip olan seramik taban ise ütü yapmayı kolaylaştırıyor. Diğer taban türlerine göre daha kaygan, daha kolay temizlenebiliyor, çamaşırlara yapışmıyor ve çizilmiyor.Kirece geçit yok
Ütülerde kireç birikmesi, genellikle cihazların ömrünü kısaltan, verimini düşüren ciddi bir sorundur. Yeni Profilo ütülerde bu soruna da çözüm var. "Anti Calc" kireç önleme sistemiyle sudaki sertlik önleniyor, dilerseniz ütünüzde musluk suyunu bile rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Profilo ütüler, buhar bölmesinde oluşabilecek kireç birikimini de kendi kendilerine temizleyebiliyorlar.

Çamaşırlar emin ellerde
Profilo ütüler çamaşırları korumak için çeşitli özelliklerle donatılmış. Seramik tabanın çamaşıra yapışmama özelliği gibi, "Aqua Stop" da damlama emniyeti sağlıyor. Ütü ister soğuk ister buharlı ütüleme konumunda olsun, damlama yapmıyor, böylelikle narin kumaşlı giysilerde su lekesi oluşumunu engelliyor.

Dikey konumda buharla ütüleme, çok kırışık kumaşlara şok buhar da Profilo ütülerin hayatı kolaylaştıran diğer özellikleri arasında. Hem faydalı ve hem de annelerin işini kolaylaştıracak yeni Profilo ütülerin fiyatları da çok uygun.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>