>

MODA - STİL

Arnavutköy’e Yeni Bir Soluk: Point De Vue

Alice Harikalar Diyarı’nda moda molası…
 
   
 
 
     

Mutluluğun para ile satın alınamadığına inananların, henüz Point De Vue ile tanışmadığını iddia eden markanın kurucularından başarılı iş insanı Aslı Tiryakioğlu ve Selin Asyalı Clark, tüm modaseverleri Arnavutköy’e, mutluluğu deneyimlemeye davet ediyor.

“Stil önemlidir; çünkü hiç kimse ilk görüşte karakter analizi yapamaz” mottosu ile yola çıkan iki kadın girişimcinin eseri Point De Vue büyüleyici dekorasyonu, sımsıcak atmosferi ve birbirinden eşsiz tasarımlarıyla Arnavutköy’de, tarihi bir binada konumlanıyor.

Logosuna özel tasarlattığı tavşan ile Alice Harikalar Diyar’ından esinlenen marka, dış dünyadan uzak, kusursuz bir dünyaya kapılarını açıyor.Şehre farklı bir bakış


Fransızca ’da “bakış açısı” anlamına gelen Point De Vue, şehre alışverişte farklı bir bakış açısı kazandırırken, en seçkin Türk tasarımcıların zamansız ürünleri ile aksesuardan ev dekorasyonuna, kadın ve erkek giyiminden hediyelik eşyalara kadar, birbirinden eşsiz seçenekler sunuyor. Birbirinden farklı alanda, kaliteli birçok markanın bir arada olması modaseverlerin işini kolaylaştırırken tek bir mağazada istedikleri tüm seçeneklere ulaşıp zamandan tasarruf etmelerine yardımcı oluyor.

Seçkin Türk modacılardan eşsiz tasarımlar

Moda tutkusunu paylaşan, birlikte kahkaha atan, güzellikleri önemseyip değer veren iki kadın girişimci Aslı Tiryakioğlu ve Selin Asyalı Clark ortaklığıyla kurulup konsept mağaza anlayışına yepyeni bir soluk kazandıran Point De Vue’de, aradığınız birçok ürünü en iyi kalitede bulabilirsiniz. Üstelik, Hollywood’un kısa filmlerinde stil danışmanlığı yapan Selin Asyalı Clark’tan sytling desteği alma fırsatı da bulabilirsiniz.

Mağazada Mey Atelier, Fine People Community, Sade İstanbul, Joyco, Kumm markalarının yanı sıra, Züleyha Kuru, Dilara Gülhan, Sinem Taşkın ve birbirinden seçkin Türk tasarımcıların ürünleri yer alıyor.

Haftanın 7 günü, keyifle zaman geçirebileceğiniz mağazanın girişinde, çok yakında açılması planlanan gurme restoran ve cafe Safi Arnavutköy’ün birbirinden leziz sağlıklı atıştırmalık seçeneklerini deneyimleyebilirsiniz.

Birbirinden özel tasarımların yer aldığı Point De Vue, üç katlı tarihi binası ile Arnavutköy’ün en güzel manzarasında sizleri bekliyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>