>

MODA - STİL

Arzu Kaprol’den Jimmy Key’e Özel “Hisset” Koleksiyonu

Koleksiyon tüm duyuları harekete geçirecek…
 
   
 
 
     

Arzu Kaprol, Jimmy Key’e özel yeni bir kreasyona daha imza attı. Arzu Kaprol ve Jimmy Key birlikteliğinden doğan “Hisset” koleksiyonu, tüm duyuların açık olduğu, yaşam ve varoluşu tüm salınımları ile hissettiren duyarlı tasarımlardan oluşuyor. Koleksiyonda beyaz, gold, haki ve baştan çıkaran geometrik çizgiler ön planda yerini alıyor.

Dünyaca ünlü Türk moda tasarımcısı Arzu Kaprol, Jimmy Key'e özel hazırladığı Arzu Kaprol Tasarım ve Koleksiyonları ile kıyafetlerle eşsiz bir tarz yakalamak isteyenlere hitap ediyor. Arzu Kaprol ve Jimmy Key imzalı sürdürülebilir “Hisset” koleksiyonu moda severlerin beğenisine sunuldu.

Arzu Kaprol’un 2022’deki “Dokun” koleksiyonunun ardından “Hisset” koleksiyonu, tüm duyuların açık olduğu, yaşam ve varoluşu tüm salınımları ile hissettiren duyarlı tasarımlardan oluşuyor. Yumuşak ve dökümlü uçuşan kumaşlar, bembeyaz drodeler, yalın renkler ve geceye eşlik eden hafif kumaşlar, koleksiyonun ana çatısını oluşturuyor. Beyaz, gold, haki ve baştan çıkaran geometrik çizgiler Arzu Kaprol kadınının yaşamdaki güçlü ve zarif duruşunu ifade ediyor. Koleksiyonda bluz ve tişört modelleri, birbirinden çarpıcı pantolon ve etek çeşitleri, elbise ve tulumlar bulunuyor.

“Hisset” koleksiyonunun ilham kaynağını anlatan, İnsan İnovasyon Tasarımcısı Arzu Kaprol; “Jimmy Key ile hayata geçirdiğimiz ikinci koleksiyon olan “Hisset” ile geleceğin modası ve teknolojiyi harmanladığımız sade bir tasarım dünyası yarattık. Dokunmanın değerine değindiğimiz ilk koleksiyonun ardından, birbirimizi, duygularımızı ve insanlığın tüm değerlerini hissettiğimiz bir yaşam biçimine gönderi yapan bu koleksiyonda, kişilere iyi gelecek tasarımlara yer verdik. Bu koleksiyon ile Arzu Kaprol kadınının güçlü ve zarif duruşunu, Jimmy Key renkleri ve dokularıyla buluşturduk.” derken;
Jimmy Key Yönetim Kurulu Başkanı Elvan Ünlütürk ise, “Arzu Kaprol imzalı “Hisset” koleksiyonunun teknoloji ve modayı bir arada kullanmayı motto edinmiş bir tasarımcının elinden çıkması markamız için çok değerli. Arzu Kaprol sürdürülebilir koleksiyonu ile tasarım tecrübesini detaylara taşıdı. Günlük giyim, iş stili ve özel davetlerde kombinlerinizle fark yaratabileceğiniz birçok ürünü bu koleksiyonda bulmak mümkün. Dikkat çekici kesimlerin orijinal desenlerle ve canlı renklerle buluştuğu bir koleksiyon oldu.” şeklinde konuştu.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>