>

MODA - STİL

Aşkın "Diesel"cesi...

Aşkına tutkuyu ve heyecanı hediye etmek isteyenlere özel, baştan çıkaran tasarımlar sadece Diesel’de.
 
   
 
 
     
Aşkı doludizgin yaşayanların markası Diesel’de, 14 Şubat Sevgililer Günü için yaratıcılık dozu yüksek takılar ve eğlence dozu yüksek iç çamaşırları var. Aşkına tutkuyu ve heyecanı hediye etmek isteyenlere özel, baştan çıkaran tasarımlar sadece Diesel’de.

Bu sene Diesel’de birbirinden çarpıcı jean modelleri, ayakkabı ve ana koleksiyon ürünlerinin yanı sıra çarpıcı iç çamaşırı ve takı tasarımları bulunuyor.

Sevgilisine hayat boyu kullanacağı tarz bir hediye vermek isteyenler Diesel takı koleksiyonunun sınırsız seçenekleri arasından istediğini buluyor. Diesel takı koleksiyonu gümüş, deri, fildişi ve akik benzeri değerli taşlarla oluşturulan orijinal tasarımlarla dolu. Yenilikçi havası ve kaliteli el işçiliğiyle dikkat çeken tasarımlar kolye, bileklik, küpe ve yüzüklerden oluşuyor. Diesel’in farklı uygulamalara ve “vintage” etkisine olan tutkusu takı koleksiyonunda da etkisini gösteriyor. Yanmış ve oksitlenmiş metal parçalar içeren zincirler, elektrik ve PC kablolarından yapılmış bileklik ve kolyeler bu koleksiyonun ilginç tasarımları arasında.

Diesel’in 2004 İlkbahar Yaz kreasyonuna uygun konseptteki baskılar, işlemeler ve renklerle bezeli esprili iç çamaşırları, tüm sevgililerin aşık olacağı türden. Hem kadın hem erkek için basic modellerin yanı sıra çarpıcı modellerin sunulduğu iç çamaşırlarında canlı ve eğlenceli bir çizgi hakim.

İÇ ÇAMAŞIRLARININ FİYATI: 45.000.000TL
KÜPE: 85.000.000TL
KOLYE: 645.000.000TL
BİLEZİK: 450.000.000TL
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>