>

MODA - STİL

Avon'dan 10.Yıl Sürprizi!

Avon’dan 10. Yıl özel ürünü Double Impact Ruj alanlar muhteşem bir arabaya sahip olacak... Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
AVON’un 10. yıl özel ürünü Double Impact Ruj alan 1 müşteri ve 1 satış temsilcisi Fiat Palio kazanacak...

Doğrudan satış sektörünün lideri AVON, Türkiye’deki 10. yılını müşterileri ve satış temsilcileri ile birlikte kutluyor. 10. yıl özel ürünü olarak satışa çıkan Double Impact ruj alanlar ve satanlar arasından yapılacak çekilişle 2 Fiat Palio hediye edilecek.

Double Impact ruj ile dudaklar ilk sürüldüğü an kadar canlı...

Dudaklara esnek, rahat ve pürüzsüz bir his verirken, rengini uzun süre koruyan Avon’un iddialı ruju Double Impact ruj ile dudaklarda iki kat daha yoğun renk yaşatmak mümkün. Double Impact Ruj serisinde, zengin ve canlı renklerin yaşatıldığı sekiz farklı renk seçeneği bulunuyor. Avon Double Impact rujlar, rengin daha parlak görünmesini sağlayan özel bir cila sistemi ile üretilmiştir. Flexi – Smooth teknolojisi sayesinde ilk sürüşte zengin ve canlı bir renk veren Double Impact rujlar, içeriğindeki renk pigmentleri sayesinde canlı ve yoğun renklere sahip.

Kampanyaya katılmak çok kolay!
Avon Satış Temsilcileri sattıkları her ruj için faturaları ile birlikte bir adet çekiliş numarası alacaklar. Milli Piyango İdaresi’nin desteği ile gerçekleştirilecek çekilişle kazanan müşteri temsilcisi fatura ibrazını yaparak muhteşem bir arabanın sahibi olacak.

Avon Double Impact ruj satın alan müşterilerin de yarışmaya katılması çok kolay!
Double Impact ruj ambalajının iç kısmındaki ‘Özel Katılım Şifresi’ni, isim, soyad, telefon numarası, yaş, şehir bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak yazıp Turkcell ve Hazırkart aboneleri için 3909’a, diğer GSM operatörlerinin aboneleri için 0533 472 28 66’ya kısa mesaj (SMS) olarak göndermeleri gerekiyor. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenecek çekiliş sonunda kazanan şanslı müşterinin hediye tesliminde ambalajı teslim etmesi gerekiyor. Satın alınan her ruj, kazanma şansını artıracak.

Fırsatlar bitmiyor!
15 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında devam edecek kampanya dahilinde belirlenen 48 farklı ürün arasından 35 milyon TL’lık alışveriş yapan herkes, çok şık bir kozmetik çantası içinde cilt tipine uygun iki adet orjinal boy ürün kazanacak.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>