>

MODA - STİL

Ayağınızın ruh ikizi

Tarzınız ister romantik ister dinamik isterse baştan çıkarıcı olsun, Aerosoles’de stilinize uygun bir alternatif bulmanız mümkün.
 
   
 
 
     
Ayağınızın ruh ikizi

Farklı tarzı ve sunduğu konfor ile “ayağınızın ruh ikizi” olmayı başaran Aerosoles’in yepyeni 2005-2006 Sonbahar/Kış ayakkabı koleksiyonu, yaratıcılık ve 20 yıllık tecrübenin bir ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Feminen tasarımlar, modern ve cesur çizgiler ile ön plana çıkan koleksiyon, özellikle günümüz şehirli kadınlarına konfor ve şıklığı birarada sunuyor. Tarzınız ister romantik ister dinamik isterse baştan çıkarıcı olsun, Aerosoles’de stilinize uygun bir alternatif mutlaka var. Hepsi, birbirinden ünlü markaları Türkiye’ye getiren Desa mağazalarında!

Bu sezon Aerosoles tasarımlarında doğallık ön planda. Siyah ve kahverengi gibi kış renklerini taşıyan ayakkabıların yanı sıra ayakkabıda farklı renk arayışında olanlar için bordo ve mor renklerdeki Aerosoles’ler yeni bir alternatif olarak karşınıza çıkıyor. Sonbahar günleri için hazırlanan; hafif dans ayakkabıları ve mokasenlerden oluşan yepyeni seri, yoğun şehir yaşamında hafta sonu rahatlığını yaşamak isteyenler için oldukça ideal.

Aerosoles koleksiyonunda daha klasik alternatifler de bulmak mümkün. Günün her anında daima klasik şıklıktan vazgeçemeyenleri, “Sleek Walker” ve “Ever More” gibi zarif ve yüksek topuklu ayakkabılar bekliyor. Bu sezonun en çarpıcı detaylarıysa botlarda gizli. Düz, yüksek ya da dolgu topuklu… Hepsi, soğuk günler için biçilmiş kaftan ve ayakkabı dolabınızın parlayan yıldızı olmaya aday ürünlerden oluşan bir koleksiyon… “Satisfaction”, “Time Off” ve “Cabaret” konseptlerinde yer alan bu ürünler ile dilediğinizin ötesinde şık görünmek ise çok kolay.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>