>

MODA - STİL

Bar Refaeli Rekora Gidiyor

Dünyaca ünlü top model ilk kez 300 metrelik rekor podyumda 3600 adım yürüyecek!
 
   
 
 
     

Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (LASİAD) geleneksel hale gelen ve bu yıl 4.sü gerçekleşecek “LALELİ Fashion Shopping Festival’in sürpriz ismi dünyaca ünlü top model Bar Refaeli, 300 metrelik rekor podyumda güzelliğiyle büyülemeye geliyor...

Koreograf Öner Evez, açılış ve final sahnesinde iki ayrı markanın kıyafetlerini sergileyecek olan Bar Refaeli, selamlama sahnesi ile birlikte podyum üzerinde toplam 3600 adım yürüyecek. 24 - 30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan 4. Laleli Fashion Shopping Festivali, bu sene podyum uzunluğunu arttırarak 300 metre ile dünya ve Türkiye güzellerini ağırlayacak.

Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği (LASİAD) Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca “Festivalimiz tıpkı Laleli gibi artık gerçekten kabına sığmıyor. Her yıl gerçekleştirdiğimiz festivali bu yıl yurtdışından gelen yoğun istekler doğrultusunda Ağustos ayına aldık. Geleneksel hale gelen Laleli Fashion Shopping Festivali’n yankıları artık yurt dışında da ciddi boyutlara ulaştı ve Laleli’ye katkılarını da göz önünde bulundurarak LASİAD olarak yine bu yıl sürprizlerle dolu bir festivale ev sahipliği yapacağız” dedi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>