>

MODA - STİL

Bebeğiniz İlgili ve Bilgili Ellerde Büyüsün!

Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri yepyeni bir hizmet paketi hazırladı. Anne Bebek Sağlığı Programının ismi "Nurtopu" Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri yeni doğum yapan anneleri, bebeklerinin nasıl bakılması gerektiği konusunda bilgilendiren yepyeni bir hizmet paketi hazırladı. Çiçeği burnunda annelerin, konularında uzman Yenidoğan hemşireleri ile uygulamalı olarak eğitildiği bu Anne Bebek Sağlığı Programının ismi "Nurtopu"!

Annelerin bilmesi gereken, yenidoğan bebeklerin ihtiyacı olan her şey Anne Bebek Sağlığı Programı "Nurtopu" ile evinize geliyor. Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri'nin Evde Bakım ve Çınar Kart'tan sonra sağlık sektörüne sunduğu bu yeni hizmetle bebekler, ilgili ve bilgili ellerde büyüyecek.

Anne Bebek Sağlığı Programı "Nurtopu"nda iki ayrı hizmet bulunuyor. Birincisi; özel eğitimli Yenidoğan hemşiresinin, doğumdan sonraki ilk hafta içerisinde bir gün evinize gelerek ev ortamınızı değerlendirdiği ve bebeğinizin bakımı ile ilgili uygulamalı eğitim vererek genel muayenenizi yaptığı iki saatlik tek ziyaret. İkincisi ise; Yenidoğan hemşiresinin, kritik dönemler olan doğumdan sonraki ilk hafta içerisinde bir gün ve 41. gün ile 6. veya 7. ay içerisinde bir gün, evinize geldiği ve genel muayeneden doğum sonrası aile planlamasına, aşı takviminden diş çıkaran bebeğe yaklaşıma kadar pek çok konuda size yardımcı olduğu üç ziyaret.

Tek ya da 3 ziyaretlik yenidoğan eğitim ve bakım programlarından oluşan Nurtopu paketlerini, 20 Eylül 2003 tarihi itibariyle www.girisimpazarlama.com.tr internet adresinden ve seçkin bebek mağazalarından satın alabilir ve dilerseniz bu hizmete ihtiyaç duyan yakınlarınıza hediye edebilirsiniz.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>