>

MODA - STİL

Bedeninize uygun şık seçimler

2007 İlkbahar-yaz sezonunda Sumak XL Fashion Koleksiyonu nostaljiden modernizme dönüşümü yansıtıyor.
 
   
 
 
     
İlhamını 60'lardan 70'lerden alan, 80'lere göndermeler yapan Sumak XL Fashion Koleksiyonu, pop art ve new senses olmak üzere iki ana temadan oluşuyor.

Pop Art grupta, otantikten sportif parçalara, çiçekli ve uçuşan kumaşlara, canlı renklere ve siyahtan beyaza geçişler var. Genç görünümü öne çıkaran, kadının yaz anılarını yansıtan korallar, uçuk pembeler, nil yeşili, mavinin tüm tonları lacivertten en açığına kadar kullanılmış. Siyah ve kırmızı kombinasyonlarında siyah kırmızıyı öne çıkarıyor, kırmızı karamsar siyahı yumuşatıyor.


Eşofman gruplarında mevsimin enerjisini bedene yansıtan metalik baskılı çok özel gruplar bulunuyor. Jeande koyu yıkamalar, süslemeler, metalik işlemeli jean ve t-shirt kombinasyonları, deri kombinli genç jean capriler ve baskılı t-shirtler, tencelin özel şıklığını yansıtan nakışlı gruplar bulunuyor. Dinamik görüntüsünden dolayı çok sevilen yıkamalı kumaşlarda trok detaylı şık ceketler, capriler, zengin godeli hareketli etekler ile yazın en rahat kumaşlarından olan ketenden çift renkli ve yıkamalı sportif üstler, capriler, pantolon ve etekler bulunuyor. Koleksiyonun tüm parçalarıyla kombine edilebilen penye t-shirtler de baskılar, parlak detaylar, metalik hisler barındırıyor. Bol kesimli tunikler, 80'leri anımsatan taytlar da koleksiyonda yer alıyor.


New Senses grupta, temanın asıl unsuru lüks ve sofistike özellikler taşıyor olması. Oldukça modern ve günümüzü yansıtan bu temada kadınsı hatlar hakim. Renkler metalik ve sofistike renklerden oluşuyor. Rafine detaylar yumuşak bir dokunuş, biraz egzotik atmosfer. Canlı ama ılımlı bir renk gamı, yanık kahve, ekru, gümüşler, altınlar ve tabii ki siyah kullanılıyor. Satenden canlı parlak renklere metalik görünümlerle bu yıl sık karşılaşılıyor. Gümüş biyeli koyu yıkama efektli jean pantolon ceket ve etekler, altın detaylı ceket ve jean pantolon kombinleri, crashlı metal görünümlü ve varak baskılı ceket-etek-capri kombinasyonları, lüks görünümlü altın ve gümüş sıvamalı ceket ve caprileri büyük bedenlerde bu yaz sıkça göreceğiz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>