>

MODA - STİL

Beyazın masumiyeti...

Cesur, beyaz timsah derisi kayışı gizeminizi, beyaz kadranı masumiyetinizi, yuvarlak çerçevesi sempatikliğinizi yansıtacak.
 
   
 
 
     
Movado Museum® Automatic ile Beyazın Masumiyetini Zamana Taşıyın!..

Cesur, beyaz timsah derisi kayışı gizeminizi, beyaz kadranı masumiyetinizi, yuvarlak çerçevesi sempatikliğinizi yansıtacak. Ve siz Movado Museum® Automatic ile bu yaza damganızı vuracaksınız…


Modernizmin simgesi olan yeni Movado Museum Automatic artık kendi kendini kuran mekanizmasıyla birlikte !... 1947’de sanatçı Nathan George Horwitt, zamanı, ilk saat yapılmadan önceki gibi ölçülen bir süreç olarak yorumlarken, güneşin öğlen saatindeki durumunu sembolize eden tek noktayı saat 12’ nin üzerine koyarak numarasız bir saat tasarladı. Saat dizayn tarihinde daha önce eşi görülmeyen bir tasarım sadeliğini temsil eden bu kadran, Museum Saati olarak ün kazandı. Orijinal tasarımın çarpıcı derecede sade estetiğini koruyan yeni Museum Automatic, beyaz bir kadran ve düz gümüş tonu/altın tonu nokta; ince, düz “paralel” akrep&yelkovan ile düz safir kristal camı ve cesur beyaz timsah kayışla beğeniye sunuluyor.


Yuvarlak cilalanmış kasa, 37 mm veya 42 mm ebadında solid veya altın kaplama paslanmaz çelik alternatifli olarak sunulmakta… Saat tutkunları, Movado’nun safir kristal arka kapağından gözüken yeni ve özel imalat otomatik mekanizmasını çok sevecekler. Yeni mekanizma, silüet halinde Movado “M” logosunu içeren özel Movado rotorla zarif bir şekilde tamamlanmış.

Satış Fiyatı
Solid Kaplama: 1265 CHF
Altın kaplama : 1315 CHFFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>