>

MODA - STİL

Bioderma Fashion Week’te Ünlülerle Buluştu

DB BERDAN, usta yönetmen Stanley Kubrick’in 1971 yapımı Otomatik Portakal filminden ilham aldığı ‘Ultra Violence’ isimli 2016 Sonbahar - Kış koleksiyonuyla göz kamaştırdı.
 
   
 
 
     

Mercedes - Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, BIODERMA markasının ana sponsorluğunda gerçekleştirilen defileye, Zülal – Ahmet Nazif Zorlu, Çağla Şıkel, Ceylan Çapa, Etel Baler, Şebnem Schaefer, Andreas Beck, Serap Tibuk, Hülya Kalyoncu ve Mehtap Elaidi’nin de aralarında bulunduğu iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok isim katıldı.

Bioderma’nın ana sponsorluğunda gerçekleşen defilede, Umut Eker, Doğa Bursalı’da yürüdü. Defilenin artistik yönetimi ve koreografisi Öner Evez, video çekimi Sezen Yeniçeri, makyajlar ünlü makyaj artisti Hakan Kültür ve müzikleri ise DJ Murat Kanar yaptı.

Sundukları her koleksiyonla farklı bir noktaya dikkat çeken Deniz-Begüm Berdan ikilisi, 2016 Sonbahar-Kış sezonunda, Anthony Burgess’in kült romanından beyaz perdeye taşınan, usta yönetmen Stanley Kubrick’in 1971 yapımı Otomatik Portakal filminden ilham aldı. “Ultra Violence” ile DB Berdan, izleyenleri yeni bir bakış açısı ve görsel bir şovla şaşırttı.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>