>

MODA - STİL

Boss Orange İlkbahar/Yaz 2006

Hayal edin: Kuzey Afrika Çölleri’nde bir yolculuğa çıkıyorsunuz... Burada geçirdiğiniz keyifli zamanlar, Boss Orange Savage Koleksiyonu’na ilham veren fotografı oluşturuyor...
 
   
 
 
     


Çöl renkleri koleksiyonun renk paletini, giysilerdeki yumuşaklık ve karakter ise çölle uyumlu tasarımları oluşturuyor.
Palmiyelerin ardındaki gün batımını imgeleyen baskılarda, ferahlatıcı bir hava vardır. Bazı üst gruplarda çizgili şeritler kullanılır. Tişörtlerdeki boyamalar beklenmedik etkiler yaratır. Hafif sweatshirtler ve elbiseler her zaman giymek istediğimiz rahatlığı sunar.
Şeritlerde, baskılı şirin astarlarda, çıkarılabilir ceplerde, pli detaylarında ve rengarenk düğmelerde görülebilecek feminen dokunuşlarla yumuşatılmış, üste oturan zarif ve dar görünümlü küçük ceketler, koleksiyonun özelliklerini taşır. Manşetlerindeki ve çeşitli kıvrımlarındaki metallerle karşımıza çıkan bir ceketi giymek ve yenilenmek her zaman için büyük bir zevktir.
Keten ve ipekten yapılmış, birbirinden farklı düğmeleri ve dikişleri olan yıkamalı ceketler ise en gözde parçalardandır. Kaba kesimler ve ipek astarlar, farklı bir hava yaratmak için sert ve yumuşak ilhamları birbirine karıştırılır.

Koleksiyondaki kolyeler, zincirler ve bilezikleri içeren cezbedici takı seçeneklerini de unutmamak gerekiyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>