>

MODA - STİL

BSB ‘nin yeni yıldızı “Polina Kuklina”

Dünyanın önde gelen moda dergilerinin birçok sayısına kapak olan top model Polina KUKLINA, BSB markasının “İlkbahar & Yaz 2007” kreasyonlarını başarıyla yansıtıyor.
 
   
 
 
     
BSB, bu yıl “ İlkbahar- Yaz 07” reklam çalışmasını ünlülerin moda fotoğrafçısı Thierno SANDER ile gerçekleştirdi. Fotoğraf çekimleri için Paris’ten Yunanistan’a gelen sanatçı, aynı zamanda Victoria BECKHAM’ında fotoğrafçısı. Victoria BECKHAM’ı kısa saça ikna edip yeni görüntüsünü dünya basınına yansıtan SANDER, farklı tarzı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir sanatçı.

BSB’nin marka yüzünü Polina KUKLINA olarak belirleyen SANDER, KUKLINA’nın Dior, Hermes, Todd’s ve Etro gibi birçok ünlü markanın kampanyasında başarılı bir çizgi yakaladığını, duruşu ve zerafeti ile BSB’nin konseptine en uygun model olduğunu belirtti.

“İlkbahar&Yaz 2007” konseptini; Gökyüzü, derin mavi deniz ve ılık yaz esintisi’nden yola çıkarak gerçek üstü öğelerle kurgulayan BSB, çizgisiyle ve kalitesiyle bir kez daha moda endüstrisinin standartlarını yükseklere çıkarıyor.

GÖRSELLERİ BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYIN...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>