>

MODA - STİL

Bu indirimleri kaçırmayın...

Gelecek yaza hazır olmak için alışveriş zamanı. Yaz biterken mağazalar eski sezon ürünlerine %70'e varan indirimler uygulamaya başladılar.
 
   
 
 
     
Kiğılı
“Her şey tek fiyat, ikincisi bedava” sloganını kullanan Kiğılı mağazaları 650 milyon lira olan takım elbise fiyatlarını 398 milyon liraya, 500 milyon lira olan ceketleri 298 milyon liraya düşürürken, 110 milyon liradan satılan gömlekleri “sezon sonu” indirimiyle 78 milyon liraya indirdi. Ayrıca, firmanın tek fiyat uygulaması ile bir yerine iki ürün alınabiliyor.

Park Bravo
Park Bravo’da ise “Çok sıcak bir fırsat” sloganıyla gömlekler 59 milyon liradan 29 milyon liraya, elbiseler 199 milyon liradan 99 milyon liraya, penye türleri 29 milyon liradan 14 milyon liraya kadar düşürüldü.

Network
Network mağazaları ise takım elbise, gömlek, pantolon fiyatlarında “etiket fiyatının yarısını” uyguluyor. Network’da takım elbiselerin etiket fiyatları 335 ila 575 milyon lira arasında değişiyor.

Collezion
Collezion’da tişörtler 14 milyon liradan 5 milyon liraya, şortlar 15 milyon liradan 7 milyon liraya, gömlekler 20 milyon liradan 8 milyon liraya kadar varan indirimli fiyatlarla satılıyor.

İpekyol
Yüzde 70 indirim uygulayan İpekyol mağazalarında da penyeler 12 milyon liraya, ceketler ise 60 milyon liraya satılıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>