>

MODA - STİL

Bu yaz çok neşeli geçecek...

Samsung’dan gençlerin gözdesi olacak yeni MP3 çalar...
 
   
 
 
     
Samsung’un yeni MP3 çaları YP-T7, ekranında yazının yanında resim de gösterebiliyor. Yeni MP3 çalar, rahat taşınabilen boyutuyla özellikle gençlerin gözdesi olmaya aday...

Samsung Electronics, YP-T7 ile yeni nesil MP3 çalarlara farklı bir soluk getiriyor. LCD ekranında yazının yanında resim gösterme olanağı da sunan Samsung’un yeni modeli devasa resim albümlerini cepte taşımayı sağlayarak trendleri takip eden genç kullanıcılara sesleniyor. Kullanışlı bir navigasyon ara yüzüne sahip YP-T7’de isteğe uygun playlist düzenlenebiliyor.

FM radyosundan MP3 formatında kayıt yapabilme özelliğine sahip cihazda, istenilen programı kaydetmek için radyo başında beklemeye gerek duyulmuyor. YP-T7, programladığı takdirde bunu kendiliğinden de gerçekleştirebiliyor. Saat fonksiyonunu üstlenen cihaz bunun yanında alarm özelliği de bulunduruyor.


Müzik ve resim YP-T7 ile cebinizde!
Samsung’un geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan bir diğer MP3 Çalar’ı da YP-T7. Kompakt tasarımı ve cebe girecek kadar küçük olması nedeniyle outdoor spor aktivitelerini eğlenceli hale getiren ürün radyo ve dışarıdan MP3 formatında ses kayıt özelliğine sahip. 4 satır grafik 65K LCD ekranı olan YP-T7, 37.3X62.5X14.7 mm boyutlarıyla rahat taşımaya imkan sağlıyor.

Üç farklı hafıza seçeneği
Samsung’un MP3 formatı dışında WMA, ASF, OGG gibi çeşitli ses formatlarını da destekleyen yeni sportif MP3 çaları 256 MB, 512 MB ve 1 GB olmak üzere üç değişik dahili bellek seçeneğine sahip. Çift USB çıkışına sahip YP-T7, ayrıca jpeg, doc, xls, ppt gibi çeşitli dosya ve programı da saklayarak farklı ihtiyaçlara cevap verebiliyor.

Üç boyutlu sanal bir ses sistemi olan ve müziğin adeta konser atmosferinde iletilmesini sağlayan SRS WOW 3-D Surround sistemine sahip MP3 Çalar’ın, 10 saat pil ömrü bulunuyor.

YP-T7

Teknik Özellikler
SRS WOW 3-D Surround ses çıkışı
MP3, WMA, ASF, OGG format destekli
256/ 512 MB/ 1GB dahili bellek
FM Radyo
FM’den MP3 formatında kayıt
10 saat kullanım (Li-Polymer pil ile)Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>