>

MODA - STİL

Burcu Esmersoy Kıyafetlerini Satışa Çıkarıyor!

Ünlü sunucuyla modanın nabzını tutmaya hazırmısınız...
 
   
 
 
     

19-20 Şubat tarihlerinde Kanyon etkinlik alınında kurulacak “Perwoll Golden Sale” çadırında, Burcu Esmersoy, Rüya Büyüktetik ve Seda Yenigün’e ait kıyafetler Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına satılacak.

Benzersiz stiliyle fark yaratan ünlü sunucu Burcu Esmersoy, modanın nabzını tutan bloguyla geniş bir kitleye hitap eden Rüya Büyüktetik ve içindeki moda aşkını Instagram hesabında takpçileriyle paylaşan moda ikonu Seda Yenigün, Perwoll Golden Sale etkinliği için 19-20 Şubat tarihlerinde Kanyon etkinlik alanında bir araya geliyor. Bu 3 özel ismin Perwoll için kendi gardroplarından seçtikleri belirli sayıdaki kıyafet ve aksesuarlar, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına satışa çıkarılıyor. Perwoll, tüm modaseverleri 19-20 Şubat saat 12.00-20.00 arasında Kanyon etkinlik alanına kurulacak Perwoll Golden Sale Çadır’ında bekliyor.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı sıvı çamaşır deterjanı markası Perwoll’ün yeni ürünü Bakım&Onarım, içinde bulunan “repairzyme enzimi” sayesinde yıkama sebebiyle kıyafetlerde oluşan iplikçikleri 80%e kadar onarma ve düzleştirme özelliğine sahip üründür. Perwoll’ün yeni ürünü Bakım&Onarım ile kıyafetler zarar görmeden her gün yıkanabilir.

Siz de yeni gibi çamaşırlar için her zaman özel formüllü Perwoll’ü tercih edin!

Tarih: 19-20 Şubat, 2016 Cuma-Cumartesi
Yer: Perwoll Golden Sale Çadırı, Kanyon Etkinlik Alanı
Başlama Saati: 12:00- 20:00


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>